اجاره برترین آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره برترین آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.27 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات کد T.W.AP.27

برای معرفی سوئیت مبله با کد T.W.AP.27 و اجاره برترین آپارتمان مبله در پونک تهران با ما همراهی کنید. البته که تعداد زیادی واحد مبله در غرب تهران وجود دارد اما برای انتخاب بهتر این سوئیت را از دست ندهید.

یکی از واحدهای که با کد T.W.AP.27 به ثبت رسیده است واحدی است بسیار لوکس که در محله ی پونک تهران واقع شده است. آپارتمان مذکور دارای یک اتاق خواب می باشد. برای رفاه حال مسافران عزیز ، پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است. از ویژگی های مهم، مجهز بودن مجتمع به آسانسور می باشد. در آشپزخانه کلیه امکانات لازم برای پخت و پز و شستشوی لباس و ظروف فراهم شده است. اتاق پذیرایی ، مبله بوده و شما می توانید در کنار خانواده ی خود روزهای خوبی را بگذرانید. همچنین مجتمع دارای نگهبان می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی آپارتمان کد T.W.AP.27

همواره موقعیت مکانی و جغرافیایی یک واحد برای ساکنان یا اشخاصی که قصد رزرو آن را دارند مهم به نظر می رسد. این اهمیت از آن جهت است که با توجه به آدرس و لوکیشن موجود ، مسافران امکانات رفتهی منطقه اعم از بیمارستان ، رستوران ، مراکز خرید ، مراکز تفریح را رصد می کنند. حتی برخی از افرادی که برای امور اداری به تهران سفر م یکنند نزدیک بودن اداره جات مد نظر را اولویت قرار می دهند. در هرصورت آپارتمان مبله که پیشتر از نظرتان گذشت با کد T.W.AP.27 در پونک که در غربت تهران قرار دارد، واقع شده است.

قیمت سوئیت مبله T.W.AP.27

قیمت تعیین شده برای یک آپارتمان مبله با امکانات کامل در منطقه پونک با کد T.W.AP.27 عدد سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد. 

شیوه رزرو سوئیت مبله کد T.W.AP.27

برای اطلاع از شرایط و قوانین و نحوه اجاره برترین آپارتمان مبله در پونک تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه