اجاره بهترین آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره بهترین آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران سعادت آباد
اجاره ماهانه 750,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.73 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آپارتمان کد T.W.AP.73 چه امکاناتی دارد؟

در این متن به معرفی آپارتمان مبله کد T.W.AP.73  که برای اجاره بهترین آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران می تواند به شما کمک کند.یکی از آپارتمان های دوخوابه ای که شما عزیزان می توانید از طریق ایران ماوا آن را اجاره کنید آپارتمانی است مبله و دوخوابه که در محله سعادت آباد تهران واقع شده است.

این آپارتمان که با کد T.W.AP.73 ثبت شده است به امکانات مختلفی مجهز شده و مطمئنا آسایش و رضایت خاطر شما را تضمین می کند.در اتاق پذیرایی چیدمان مبل به همراه امکانات سرمایشی و گرمایشی مدرن قرار دارد . یک دستگاه تلویزیون نیز در اتاق پذیرایی قرار گرفته است.برای بسیاری از مسافران تمیز بودن و مرتب بودن یکی از اصلی ترین ملاک هائی است که در اجاره منزل آن را لحاظ می کنند. یقینا اولین مساله ای که در بدو ورود توجه شما را جلب خواهد کرد تمیز و پاکیزه بودن این واحد می باشد.

اتاق خواب این آپارتمان بسیار شیک طراحی شده و شما می توانید یک استراحت آرام را تجربه کنید. یک تخت خواب دونفره در هر اتاق قرار داده شده است.برای مهمانان عزیزی که به غذاهای بیرون علاقه ای ندارند ، امکانات کامل آشپزی نیز فراهم می باشد.همچنین لوازم مورد نیاز جهت شستشوی لباس و ظرف نیز فراهم می باشد.پارکینگ و آسانسور دو مقوله ی مهم دیگری است که این واحد به آن مجهز شده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی آپارتمان مبله کد T.W.AP.73

منطقه قرار گیری هر واحد برای مسافرانی که عازم تهران هستند جز پارامترهای مهمی محسوب می شود چرا که با توجه به شلوغی و ترافیک تهران نزدیک بودن به مقصد می تواند را گشا باشد. سوئیت کد T.W.AP.73 در منطقه سعادت آباد و منطقه دو شهرداری تهران قرار دارد . پیشتر توضیحاتی درباره منطقه سعادت آباد و امکانات آن ارائه کرده ایم.برای اطلاع بیشتر به مطالب قبلی مراجعه فرمایید.

قیمت سوئیت T.W.AP.73چقدر است؟

قیمت سوئیت مبله مذکور برای هرشب اقامت هفت میلیون و پانصد هزار تومان برای یک ماه اقامت  می باشد.

شرایط و نحوه رزرو واحدهای مبله چگونه است؟

اگر برای اجاره بهترین آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران قصد انتخاب دارید ، حتما کد T.W.AP.73  را نیز برسی نمایید.

املاك مشابه