اجاره بهترین آپارتمان مبله۸۵متری پونک تهران-ایران ماوا

اجاره بهترین آپارتمان مبله۸۵متری پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.28 85 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات سوئیت مبله کد T.W.AP.28

اگر به دنبال اجاره بهترین آپارتمان مبله در پونک تهران هستید بلافاصله بعد از خواندن این متن با ایران ماوا تماس یکی از واحدهای ایران بگیرید. ماوا که با کد T.W.AP.28 به ثبت رسیده است واحدی است لوکس که دارای یک اتاق خواب می باشد و در محله ی پونک تهران ولقع شده است.اتاق پذیرایی این واحد ، مبلمانی زیبا را در خود جای داده است . همچنین در آشپزخانه ، کلیه ی امکانات لازم برای پخت و پز ، شستشوی ظرف و لباس فراهم شده است.با اجاره ی این واحد یک پارکینگ اختصاصی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت .همچنین شما عزیزان می توانید برای رفت و آمد راحت تر از آسانسور استفاده نمایید.دو نوع سرویس بهداشتی و فرنگی نیز در اختیار شما خواهد بود .

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی آپارتمان کد T.W.AP.28

اگر بخواهیم در مورد محله ی پونک سخنی بگویم، این محله در مجاورت خیابان‌های میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری (گلستان)، سردار جنگل، همیلا، بلوار عدل، خیابان زیتون ٫خیابان چمران ٫المهدی و بلوار کمالی قرار دارد.خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در انتهای شمال شرقی پونک قرار دارند. محله‌های مراد آباد و حصارک که از محله های اصیل به شمار می روند در اطراف پونک قرار دارند. قسمتی از شهرک غرب نیز جزو پونک به شمار می رود و در میان مردم به عنوان پونک شرقی شناخته می‌شود.

قیمت آپارتمان مبله کد T.W.AP.28

آپارتمان مبله با کد T.W.AP.28 که در غرب تهران و محله پونک واقع شده است دارای یک اتاق خواب و قیمت سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

نحوه رزرو آپارتمان کد T.W.AP.28

در صورتی که توضیحات سوئیت مبله کد T.W.AP.28 را مطالعه کرده اید و با همسفرانتان مطرح کرده اید و آن ها هم واحد مذکور پسندیده اند ، برای اجاره بهترین آپارتمان مبله در پونک تهران با گروه ایران ماوا در اسرع وقت تماس بگیرید.

املاك مشابه