اجاره بهترین آپارتمان مبله ۱۰۰متری ملاصدرا تهران-ایران ماوا

اجاره بهترین آپارتمان مبله ۱۰۰متری ملاصدرا تهران-ایران ماوا
تهران ملاصدرا
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.37 100 متر مربع 3 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

امکانات آپارتمان مبله کد T.C.AP.37

در صورتی که به دنبال اجاره بهترین آپارتمان مبله ملاصدرا تهران هستید به مطالعه مشخصات و امکانات و ویژگی های سوئیت مبله کد T.N.AP.28 بپردازید.همانطور که می دانید یکی از خدمات ایران ماوا به مخاطبان گرامی معرفی واحدهای گوناگون است تا شما عزیزان بتوانید با مطالعه مشخصات واحد های آپارتمانی انتخاب راحت تری داشته باشید .آپارتمانی که هم اکنون به معرفی آن می پردازیم واحدی است بسیار لوکس که در محله ی ملاصدرا از مناطق شمالی شهر تهران واقع شده   به ثبت رسیده است.T.N.AP.28است. این واحد با کد

این آپارتمان دارای سه اتاق خواب می باشد که در هر کدام امکانات لازم برای استراحت شما عزیزان فراهم شده است. اتاق پذیرایی آن مبله بوده و مهمانان گرامی میتوانند در کنار هم به گفتگو و تماشای تلوزیون بپردازید. در آشپزخانه ی این واحد لوازم و وسایل آشپزی فراهم شده است. همچنین امکانات مورد نیاز برای شستشوی لباس و ظروف در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از ویژگی های بارز این آپارتمان می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود. در ضمن ، مهمانان گرامی می توانند برای رفت و آمد راحت تر از آسانسور استفاده نمایند .

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی آپارتمان کد T.C.AP.37

بهتر است قبل از اجاره سوئیت مبله مورد نظر به برسی موقعیت مکانی واحد مورد نظر خود بپردازید . این مسئله به آن دلیل است که با فهم موقعیت منطقه دسترسی و تردد بهتری به دیگر مناطق خواهید داشت. واحد مبله کد T.N.AP.28 در منطقه ملاصدرا قرار دارد. این منطقه موقعیت خوبی برای تردد به هرکجای تهران دارد.

قیمت آپارتمان مبله کد T.C.AP.37

اگر به دنبال آپارتمان سه خوابه ای در منطقه ملاصدرای تهران هستید ، ما سوئیت مبله با کد T.N.AP.28 را خدمتتان پیشنهاد کردیم. این واحد برای هر شب اقامت پانصد و پنجاه هزار تومان هزینه دارد.

شرایط رزرو آپارتمان کد T.C.AP.37

برای اجاره بهترین آپارتمان مبله در ملاصدرا تهران با همکاران ما در بخش رزرو ایران ماوا تماس بگیرید.

 

املاك مشابه