اجاره بهترین سوئیت در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره بهترین سوئیت در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.26 80 2 اتاق خواب 1 حمام

ویژگی های آپارتمان کد T.W.AP.26

اگر به دنبال اجاره بهترین سوئیت در پونک تهران هستید حتما به برسی کد T.W.AP.26 بپردازید. آپارتمان دوخوابه ای که حضور خوانندگان عزیز معرفی می شود در محله پونک تهران واقع شده است.این آپارتمان که با کد T.W.AP.26  به ثبت رسیده است دارای دو اتاق خواب مجزا می باشد .از ویژگی های منحصر به فرد این آپارتمان می توان به مجهز بودن آن به باربکیو و تخت سنتی اشاره نمود.

در اتاق خواب کلیه امکانات لازم برای یک استراحت آرام فراهم شده است. همچنین اتاق پذیرایی آن مبله بوده و شما معزیزان می توانید روزهای خوبی را در کنار خانواده بگذرانید.اگر شما از جمله ی کسانی هستید که از خوردن غذاهای آماده و فست فودها پرهیز می کنید ، می توانید از امکانات کامل آشپزخانه برای پخت و پز بهره ببرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی آپارتمان T.W.AP.26

آپارتمان مبله کد T.W.AP.26 که در بالا به معرفی مشخصات آن پرداختیم در مناطق غربی تهران و محله پونک قرار دارد . این محله جز روستاهای قدیمی اطراف تهران بوده است که امروزه با توجه به گسترش تهران در داخل بافت شهری قرار گرفته است. این محله با توجه به موقعیت مناسب خود ، شاهد ساخت و سازهای بسیار گسترده اعم از مجتمع های مسکونی و پاساژ و حتی ادارات دولتی می باشد.

قیمت آپارتمان مبله کد T.W.AP.26

آپارتمان مبله دو خوابه که با کد T.W.AP.26 معرفی شده است و دارای وسعت هشتاد متر مربع است برای یک شب اقامت هزینه سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد که بت توجه به موقعیت و امکانات رفاهی بیان شده عدد مناسبی می باشد. در صورت پسند تماس بگیرید.

برای رزرو کد T.W.AP.26چگونه اقدام کنیم؟

اجاره بهترین سوئیت در پونک تهران ، قطعا موردی است که از ذهن مخاطبان می گذرد. برای رزرو آپارتمان کد T.W.AP.26 با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه