اجاره بهترین سوئیت مبله ۱۰۰متری در میرداماد تهران-ایران ماوا

اجاره بهترین سوئیت مبله ۱۰۰متری در میرداماد تهران-ایران ماوا
تهران میرداماد
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.28 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت آپارتمان مبله کد T.N.AP.28 کجاست؟

در منطقه میرداماد واحدهای متنوعی قرار دارد اما برای اجاره بهترین سوئیت مبله در میرداماد تهران و کد T.N.AP.28 با ایران ماوا تماس بگیرید.آپارتمانی که هم اکنون خدمت مسافران و خوانندگان محترم سایت ایران ماوا معرفی می شود واحدی است بسیار لوکس که در بلوار میرداماد تهران واقع شده است .

این آپارتمان دو خوابه دارای نقشه ی بسیار زیبایی است و با کد T.N.AP.28به ثبت رسیده است.اگر شما از جمله افرادی هستید که تمیز و پاکیزه بودن محل اقامت مهمترین الویت برایتان به شمار می رود به شما پیشنهاد می کنیم با اطمینان خاطر این واحد را انتخاب کنید.

برای مسافران عزیز و بزرگواری که با وسیله نقلیه خود به تهران سفر می کنند یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است.همچنین برای تردد راحت تر ، ساختمان ، مجهز به آسانسور نیز می باشد .

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

آپارتمان مبله T.N.AP.28 چه امکاناتی دارد؟

امکانات داخلی آپارتمان نیز شامل کلیه امکانات لازم برای استراحت و همچنین کلیه وسائل رفاهی در آشپزخانه و پذیرایی می باشد. بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می‌شود، از بلوارهای زیبا و نسبتاً عریض شهر تهران است که در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است. شهرت این بلوار سبب گردیده تا ساکنین تهران محلهٔ داودیه را غالباً با نام میرداماد بشناسند.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.28 چقدر است؟

کد T.N.AP.28 که سوئیتی دو خوابه و با متراژ صد متر مربع است قیمت سیصد و پنجاه هزار تومان را برای هر شب اسکان مسافران مستقر بر روی خود میبیند. با توجه موقعیت و وسایلی که دارد قیمت مناسبی هست.

شیوه رزرو آپارتمان مبله با کد T.N.AP.28چگونه است؟

برای انتخاب و اجاره بهترین سوئیت مبله در میرداماد تهران پس از مشخص شدن تاریخ اقامت با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه