اجاره روزانه در آزادی تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه در آزادی تهران-ایران ماوا
تهران آزادی
اجاره روزانه 350,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.32 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

سوئیت کد T.C.AP.32 در کجا قرار دارد؟

در این مطلب به معرفی آپارتمان کد T.C.AP.32  برای گردشگرانی که  علاقه به اجاره روزانه در آزادی تهران دارند ، خواهیم پرداخت. این آپارتمان مبله در مرکز شهر تهران و خیابان آزادی واقع شده است.

خیابان آزادی از برج معروف آزادی تا میدان انقلاب امتداد دارد.این خیابان جز اصلی ترین خیابان های تهران می باشد.وجود ایستگاه های متعدد مترو می تواند برای رفت و آمد مسافران مهم و قابل توجه باشد.علاوه بر این خط اتوبوس تند رو (بی آر تی) نیز از این خیابان عبور می کند.

کد T.C.AP.32 چه مشخصاتی دارد؟

سوئیت مذکور دارای مساحتی قریب به ۷۰ متر مربع می باشد. واحد مبله مذکور یک خوابه و دارای امکاناتی از قبیل سرویس خواب (یک تخت دبل) ، مبلمان کامل ، وسایل آشپزخانه و پارکینگ و آسانسور و نگهبان می باشد.

قیمت سوئیت کد T.C.AP.32 چقدر است؟

آپارتمان مبله با کد T.C.AP.32  که به اختصار توضیحاتی پیرامونش عرض شد، دارای یک اتاق خواب و هفتاد متر مربع می باشد برای هر شب اقامت مسافران سیصد و پنجاه هزار تومان هزینه دارد.

چگونگی رزرو کد T.C.AP.32

مجموعه ایران ماوا با دارا بودن آپارتمان های مبله متعدد در سطح تهران ،امکان انتخاب بهترین گزینه ها را به شما خواهد داد. برای رزرو کد T.C.AP.32 جهت اجاره روزانه در آزادی تهران با ما تماس بگیرید .

instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه