اجاره سوئیت در تهران – خیابان جمهوری

كد ملك : T.C.AP..6

  350,000 تومان - آپارتمان
100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
برای اجاره سوئیت در تهران و مخصوصا مرکز شهر سوئیت مبله با کد  T.C.AP..6حتما برسی بفرمایید، چرا که با توجه به موقعیت و امکانات خود می تواند گزینه مناسبی باشد.
خیابان جمهوری از جمله مناطق مرکزی تهران محسوب می شود. خیابان جمهوری از میدان جمهوری تا میدان بهارستان امتداد دارد. این خیابان بورس لوازم برقی و صوتی و تصویری و موبایل می باشد . از سرتا سر ایران برای خرید وسایل اشاره شده به این خیابان سر می زنند. پاساژ علاالدین به واسطه فروش موبایل و لوازم جانبی آن از جمله اماکنی هست شهرت زیادی بین هموطنان دارد .
این منطقه به واسطه تقاطع با خیابان ولی عصر و نزدیکی به خیابان انقلاب ، دسترسی بسیار خوبی به مناطق مرکزی پایتخت دارد. این خصوصیت و موقعیت قرار گیری می تواند برای علاقه مندان به اجاره سوئیت در تهران مورد توجه باشد.
سوئیت مبله مورد اشاره مساحت و متراژی به وسعت صد متر مربع دارد. این آپارتمان مبله دو خوابه هست و هر اتاق خواب دارای یک تخت دو نفره (دبل) برای استراحت ساکنین و مسافرین می باشد. این سوئیت مبله دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد. کف این واحد مبله با سرامیک پوشانده شده است. پارکینگ اختصاصی از دیگر مزایای این سوئیت می باشد.
برای اطلاع از نحوه رزرو تماس بگیرید.
ملك در نقشه

املاك مشابه