اجاره سوئیت ۷۰ متری در ستاری تهران – ایران ماوا

اجاره سوئیت ۷۰ متری در ستاری تهران – ایران ماوا
تهران اتوبان ستاری
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.2 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت جغرافیایی اتوبان ستاری

منطقه پنج شهرداری تهران ( ابن منطقه در غرب پایتخت قرار گرفته است) از اتوبان آزادگان تا اشرفی  را شامل میشود. این منطقه با توجه به  وجود اتوبان های گوناگون مانند همت ، باکری ، حکیم ، نیایش ، شیخ فضل الله  که در راستای شمال به جنوب و شرق به غرب دسترسی و تردد علاقه مندان به اجاره سوئیت در تهران را سهل می نماید.

واحدی که در این جا به معرفی آن می پردازیم در نزدیکی اتوبان ستاری واقع شده است که این اتوبان در امتداد جنوب به شمال  از اتوبان کرج تا سیمون بولیوار قرار دارد . دسترسی این واحد به مراکز فروش و تفرح مانند مجتمع کوروش دیگر مزیت برای علاقه مندان به اجاره سوئیت در تهران به جهت انتخاب آن می باشد. علاوه بر این موارد وجود ده قدیمی باغ فیض و امام زاده معروف آن و دیگر امام زاده های حوالی آن منطقه باعث صفای بیشتر این منطقه می باشند.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest

امکانات موجود در واحد T.W.AP.2

این واحد نوساز و دارای امکانات کامل مبل مان راحتی هفت نفره ، امکانات کامل آشپزخانه به جهت پخت و پز در منزل ، سیستم گرمایشی و سرمایشی ، یخچال و فریزر ، تلویزیون و غیره می باشد. دارا بودن پارکینگ و آسانسور نیز بر امکانات و شرایط رفاهی  این واحد برای اسکان موقت میهمانانی که قصد اجاره سوئیت در تهران را دارند افزورده است.

چگونه برای اجاره سوئیت در ستاری تهران اقدام کنیم؟

برای رزرو و بوک کردن این واحد در ابتدا به سایت ایران ماوا مراجعه ابتدا تصاویر موجود واحد موجود برای واحد  اتوبان ستاری را به طور کامل مشاهده کنید. مشخصات و امکانات این واحد نیز در ذیل تصاویر موجود می باشد . بعد از انتخاب به قسمت تماس با ما مراجعه و با ایران ماوا تماس حاصل نمایید. امیدواریم با انتخاب و اجاره سوئیت در تهران بتوانیم رضایت و اعتماد شما مسافران عزیز را جلب بنماییم.

املاك مشابه