اجاره سوئیت در تهران – شریعتی پلیس۵

كد ملك : T.E.AP.11

اجاره روزانه 250,000 تومان - آپارتمان
50 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
اگر قضد اجاره سوئیت در تهران  و در محدو ده ای که را دارید که دسترسی به مناطق شرق و مرکز را توامان داشته باشد واحد کد T.E.AP.11 ‘گزینه مناسبی هست.
در ابتدا و پیش از معرفی و بیان مشخصات و اطلاعات مربوط به سوئیت مبله مورد نظر ، موقعیت جغرافیایی آن را مورد برسی قرار می دهیم. واحد مورد نظر در منطقه شریعتی و خیابان پلیس قرار دارد. خیابان پلیس دسترسی بسیار خوبی به مناطق مرکزی مانند عباس آباد و سهروردی دارد که این نکته می تواند برای اشخاصی خصوصا برای نمایشگاه های برپا شده  در مصلی تهران قصد سفر به پایتخت را دارند، حائز اهمیت باشد.
از طرف دیگر این خیابان به منطقه سید خندان نیز دسترسی مناسبی دارد. علاوه بر موارد موارد فوق بسیاری از افرادی که قصد اقامت در شرق تهران را دارند نیز با توجه به امکان تردد مناسب این خیابان را بر می گزینند. واحد مذکور متراژی در حدود پنجاه متر مربع دارد . این واحد مبله یک خوابه هست و دارای پارکینگ و اسانسور نیز می باشد.
آشپزخانه این واحد دارای امکانات کامل و کافی جهت اقامت کوتاه مدت و ماهیانه مسافرانی که قصد اجاره سوئیت در تهران را دارند می باشد. برای اجاره کوتاه مدت این سوئیت مبله با ما تماس بگیرید.
ملك در نقشه

املاك مشابه