اجاره سوئیت در تهران-ظفر

كد ملك : T.N.AP.3

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 400,000 تومان - آپارتمان
100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

ملک با کد  T.N.AP.3 که در منطقه ظفر که یکی از مناطق شمال تهران محسوب می شود قرار دارد. اشخاصی که برای اجاره سوئیت در تهران اقدام می کنند و در نواحی شمالی تردد خواهند داشت می توانند این واحد را برای اجاره سوئیت در تهران رزرو بکنند.

منطقه ظفر با توجه به نزدیکی به بلوار میرداماد و خیبان های دکتر شریعتی و همچنین ولی عصر می تواند دسترسی خوبی برای مسافران و گردشگران و ساکنان این منطقه داشته باشد. علاوه بر این نزدیک بودن مترو هم نکته مهمی هست سبب حمل و نقل راحت تر در این محدوده می شود.

واحد مذکور با داشتن مساحتی قریب به صد متر مربع و دارا بودن امکانات کامل برای استراحت و اقامت کوتاه مدت و یا بلند مدت مسافران و گردشگرانی که مقصد سفر خود را تهران انتخاب می کنند واقعا مناسب می باشد.

امکانات را می توان اینگونه برشمرد : امکانات استراحت این واحد شامل دو اتاق خواب می باشد که هر اتاق خواب مشتمل بر یک عدد تخت خواب ، میز توالت ، و وجود یک یک حمام مستر در یکی از اتاق خواب ها هستند. علاوه بر این موارد تخت ها دارای تشک های طبی نیز می باشند. تلویزیون ال ای دی و ماهواره برای مسافران خارجی ، جارو برقی و مبلمان راحتی از دیگر وسایل موجود در این واحد می باشند.

امکانات آشپزخانه این واحد شامل وسایل کامل پخت و پز و سرویس کامل قاشق و چنگال و بشقاب می باشد. برای اجاره سوئیت در تهران با گروه ایران ماوا تماس بگیرید

ملك در نقشه

املاك مشابه