اجاره سوئیت در تهران – گلبرگ۵

كد ملك : T.E.S.5

اجاره روزانه 220,000 تومان - سوئیت
اگر به دنبال اجاره سوئیت در تهران و البته قیمت مناسب هستید سوئیت مبله با کد T.E.S.5 مورد بسیار مناسبی می باشد که در خیابان گلبرگ و شرق تهران واقع شده است.
در ابتدا به معرفی منطقه قرار گیری سوئیت مبله مورد نظر می پردازیم . این اطلاعات می تواند مسافران را برای انتخاب بهتر راهنمایی کنند. خیابان گلبرگ با توجه به نزدیکی به اتوبان هایی چون شهید صیاد شیرازی ( در امتداد شمال به جنوب) یا شهید بابایی ( در امتداد شمال به جنوب) و اتوبان رسالت ( در امتداد شرق به غرب ) امکان تردد آسان را برای ساکنین فراهم کند.
نزدیکی ایستگاه مترو به این خیابان نیز سبب فراهم شدن شرایط مناسب دیگری برای این منطقه هست. بی آر تی نیز مزیت دیگری را فراهم می آورد که سبب آسان شدن حمل و نقل می شود.
سوئیت مبله مورد نظر دارای متراژی قریب به سی متر مربع می باشد. این سوئیت مبله دارای اتاق خواب نمی باشد. اما فضایی مناسب برای استراحت یا اقامت کوتاه مدت می تواند باشد. واحد مورد اشاره دارای پارکینگ نمی باشد.
اگر به فکر  اجاره سوئیت در تهران هستید ، پس از مطالعه اطلاعات مندرج در مشخصات واحدها با ایران ماوا تماس بگیرید و برای اجاره سوئیت اقدان نمایید.
ملك در نقشه

املاك مشابه