اجاره سوئیت ۶۰ متری درخیابان کمیل تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۶۰ متری درخیابان کمیل تهران-ایران ماوا
تهران خیابان کمیل
اجاره روزانه 250,000 تومان - سوئیت
T.C.S.4 60 1 پارکینگ

آشنایی با خیابان کمیل

اگر مصمم به اجاره سوئیت در خیابان کمیل تهران هستید سوئیت مبله کد T.C.S.4 که در خیابان کمیل قرار دارد گزینه مناسبی برای علاقه مندان به ساکن شدن در مرکز تهران می باشد.

در ابتدا برای آشنایی هرچه بیشتر کسانی که مشتاق به اجاره روزانه آپارتمان در تهران با منطقه قرار گیری سوئیت مبله مورد اشاره ، اطلاعاتی در مورد منطقه کمیل می پردازیم. با اطلاع از اینگونه مشخصات و ویژگی های منطقه انتخاب بهتری خواهید داشت.

خیابان کمیل خیابانی شرقی غربی هست که در مرکز تهران قرار دارد. این خیابان از خیابان هرمزان آغاز و تا خیابان کمالی امتداد می یابد. این خیابان منطقه سی متری جی را به منطقه چها راه لشگر متصل می کند.

وجود اتوبان هایی از قبیل شهید نواب صفوی ، شهید آیت الله سعیدی و همچنین بادگار امام  امکان تردد و حمل و نقل ساکنین این منطقه را به مناطق شمالی و حتی جنوبی تهران فراهم می آورد.

آشنایی با کد T.C.S.4

واحد مورد اشاره شامل یک سوئیت مبله می باشد که وسعتی قریب به هشتاد متر مربع دارا می باشد. این آپارتمان مبله دارای حیاط و فضایی برای پارک خودرو می باشد که با توجه به تردد مناطق مرکزی مزیتی قابل ملاحظه می باشد. لازم به ذکر هست این واحد اتاق خواب ندارد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت سوئیت کد T.C.S.4

قیمت سوئیت مبله ای که به معرفی آن پرداختیم و با کد T.C.S.4 شناخته می شود ، برای اسکان در مناطق مرکزی تهران برابر با شبی ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

چگونه مد T.C.S.4 را رزرو کنیم؟

برای اطلاع از نحوه و شرایط اجاره سوئیت در خیابان کمیل تهران ابتدا به صفحه شرایط و قوانین مراجعه کنید و پس از اطلاع از ضوابط موجود و انتخاب کد مورد نظر با گروه ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

املاك مشابه