اجاره سوئیت ۷۰ متری درسعادت آباد تهران -ایران ماوا

اجاره سوئیت ۷۰ متری درسعادت آباد تهران -ایران ماوا
تهران سعادت آباد
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.43 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.W.AP.43 چه مشخصاتی دارد؟

برای اجاره سوئیت در سعادت آباد تهران یکی از مواردی که از طرف گروه ایران ماوا به شما معرفی خواهد شد آپارتمان مبله کد T.W.AP.43 خواهد بود.یکی دیگر از آپارتمان ها ، واحدی است یک خوابه که در سعادت آباد ، یکی از بهترین مناطق تهران واقع شده است.

اتاق پذیرایی این آپارتمان مبله بوده و شما عزیزان می توانید روزهای خوبی را در کنار خانواده بگذرانید.از دیگر ویژگی ها می توان به شیک و لوکس بودن این آپارتمان اشاره کرد.در آشپزخانه نیز کلیه وسایل مورد نیاز برای پخت و پز و شستشوی لباس و ظرف نیز فراهم شده است.پارکینگ اختصاصی و آسانسور نیز دو مقوله ی مهم به شمار می روند که می توانیم به آن ها نیز اشاره نماییم. این آپارتمان با کد T.W.AP.43  به ثبت رسیده است.

معرفی منطقه سعادت آباد

سعادت آباد یکی از مناطق مرفه نشین تهران می باشد که در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است.این خیابان از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب از شمال به کوی فراز و از شمال شرق به اوین می رسد. بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل است.

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.43

قیمت آپارتمان مبله یک خوابه با کد T.W.AP.43 برای اقامت کوتاه مدت به ازای هر شب چهارصد و پنجاه تومان خواهد بود.

کد T.W.AP.43 را چگونه رزرو کنیم؟

در صورتی که اطلاعات کافی نسبت به مشخصات کد T.W.AP.43 پیدا کرده اید برای اجاره سوئیت در سعادت آباد تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه