اجاره سوئیت۷۵متری در امیر آباد تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت۷۵متری در امیر آباد تهران-ایران ماوا
تهران امیر آباد
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.10 75 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات آپارتمان کد T.C.AP.10

اگر به دنبال اجاره سوئیت در امیر آباد تهران می باشید، آپارتمان کد T.C.AP.10 که در منطقه کارگر شمالی و امیر آباد قرار دارد می تواند شما را مجاب به انتخاب کند.

این سوئیت مبله مساحتی قریب به هفتاد و پنج متر مربع دارد. واحد مذکور دو خوابه هست . همچنین این آپارتمان مبله دارای آسانسور و پارکینگ می باشد. تخت دو نفره ، سرویس بهداشتی ایرانی و سیستم سرمایش و گرمایش ، لوازم کامل آشپزخانه ( بشقاب و قاشق و چنگال و قابلمه و ماهی تابه و..،) از جمله موارد و امکاناتی هست که می تواند برای مسافران مستقر مورد نیاز باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت آپارتمان کدT.C.AP.10

قرار گرفتن این آپارتمان در مرکز شهر تهران و در محله کارگر شمالی که امروزه بسیاری از مردم ، این محله را به عنوان ” امیرآباد” می شناسند باعث شده تا مسافران گرامی دسترسی های مختلفی به انواع امکانات و مایحتاج روزانه داشته باشند .

این محله از سمت شرق به بزرگراه کردستان و به محله یوسف آباد ، از سمت غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ای به نام ” ده نمک” و در نهایت از سمت جنوب به بلوار کشاورز منتهی می شود.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.10

قیمت کد T.C.AP.10 که در منطقه امیر آباد و خیابان کارگر شمالی واقع شده است ، ۳۵۰ هزار تومان قیمت برای هر شب اسکان می باشد.

برای رزرو کد T.C.AP.10 چگونه اقدام کنیم؟

ایران مأوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت در تهران می باشد. اگر قصد اجاره سوئیت در امیر آباد تهران و یا مناطق دیگر از این کلا شهر  را داشته باشید، می توانید با انتخاب آپارتمان و کد واحد مورد نظر با گروه ایران ماوا تماس بگیرید و برای نحوه رزرو کسب اطلاع بفرمایید.

املاك مشابه