اجاره سوئیت ۵۵ متری در باغ فیض تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۵۵ متری در باغ فیض تهران-ایران ماوا
تهران باغ فیض
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 270,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.10 55 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت جغرافیایی باغ فیض تهران

برای اجاره سوئیت در باغ فیض تهران ایران ماوا می تواند گزینه های متنوعی به شما پیشنهاد دهد. یکی از این گزینه ها سوئیت مبله با کد T.W.AP.10 می باشد.

اگر به دنبال اجاره سوئیت در باغ فیض تهران هستید واحد مبله با کد T.W.AP.10 شاید بتواند مورد نطر شما واقع شود. این واحد د رمنطقه باغ فیض واقع شده است. باغ فیض یک ده قدیمی و دارای یک امامزاده با صفا می باشد که البته امروزه به واسطه رشد بافت شهری و توسعه پایتخت در دل محالات غرب تهران قرار گرفته است.

محله باغ فیض در شمال محله صادقیه و در جنوب محله پونک واقع شده است. اگر در این محل مستقر شوید به راحتی می توانید از بزرگراه های ستاری و شهید همت و اشرفی اصفهانی به نقاط مختلف تردد داشته باشید. اماکن مختلف خرید و حتی پردیس های سینمایی زندگی و کوروش نیز در نزدیکی این محله قرار دارند که برای تفریح می توانند گزینه های مناسبی باشند.

مشخصات آپارتمان کد T.W.AP.10

آپارتمان مبله مورد اشاره در این متن دارای یک اتاق خواب و متراژی در حدود شصت متر مربع می باشد . این سوئیت دارای آشپزخانه و امکانات و وسایل کافی برای استفاده و پخت و پز ساکنین می باشد. برای اطلاع از نحوه رزرو با ما تماس حاصل نمایید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت سوئیت مبله کد T.W.AP.10

آپارتمان مبله کد T.W.AP.10 که در محله باغ فیض واقع شده است ۲۷۰ هزار تومان قیمت دارد.

 

شرایط رزرو کد T.W.AP.10

ایران ماوا موارد متعددی برای اجاره سوئیت مبله در تهران یا اجاره روزانه در تهران می تواند به شما پیشنهاد دهد. برای اجاره آپارتمان کد T.W.AP.10 با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه