اجاره سوئیت۴۰ متری در تسلیحات تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت۴۰ متری در تسلیحات تهران-ایران ماوا
تهران میدان تسلیحات
اجاره روزانه 250,000 تومان - سوئیت
T.E.S.3 40 1 حمام

میدان تسلیحات کجاست؟

اگر قصد اجاره سوئیت در تسلیحات تهران و متاطق شرقی دا داشته اید، و قیمت مناسب سوئیت مبلهT.E.S.3 می تواند جز گزینه هایی باشد که شما به برسی آن بپردازید.

شاید تا به حال نام میدان تسلیحات کمتر به گوش مسافرانی که قصد عزیمت به تهران را دارند خورده باشد. در ادامه و قبل از ارائه اطلاعات سوئیت مبله به معرفی محل قرار گیری این میدان می پردازیم.

این میدان در محله وحیدیه تهران و ما بین محله هایی مانند نارمک ، نظام آباد و نیروی هوایی واقع شده است . تسلیحات در جوار اتوبان امام علی (ع) که از شمال تا جنوب امتداد دارد قرار گرفته است. این سوئیت مبله با توجه به نزدیکی به خیابان دماوند و مسیل باختر دسترسی خوبی در مناطق شرقی دارد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

امکانات کد T.E.S.3

سوئیت مورد اشاره متراژِی نزدیک به چهل متر مربع دارد . این سوئیت مبله متراژ بزرگی ندارد اما امکانات لازم یک اقامت کوتاه مدت را در خود جای داده است. این سوئیت اتاق خواب ندارد اما از یک تخت دو نفره و یک حمام و وسایل لازم برای پخت و پز بهره می برد.از آنجایی که این واحد با امکانات مورد اشاره قیمت مناسبی هم دارد مسافران زیادی را داوطلب رزرو خود می بیند.

قیمت آپارتمان کد T.E.S.3

برای رزرو واحد کد T.E.S.3 افراد متقاضی می بایست برای اجاره آپارتمان مبله در تهران بهای یک شب اقامت، ۲۵۰ هزار تومان بپردازند.

چگونه آپارتمان کد T.E.S.3 را رزرو کنیم؟

برای انتخاب اجاره سوئیت در میدان تسلیحات تهران یا مواردی در دیگر مناطق شرق تهران، به سایت ایران ماوا مراجعه کنید. بعد از انتخاب کد مورد نظر با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه