اجاره روزانه سوئیت ۱۰۰متری در اختیاریه تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه سوئیت ۱۰۰متری در اختیاریه تهران-ایران ماوا
تهران اختیاریه
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.55 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.N.AP.55  و مشخصات آن

برای اجاره سوئیت در تهران یکی دیگر از آپارتمان های لوکسی که شما عزیزان و مهمانان محترم می توانید از طریق ایران ماوا اجاره نمائید آپارتمانی است بسیار شیک واقع در محله اختیاریه تهران.این آپارتمان که با کد T.N.AP.55   به ثبت رسیده است، با دارا بودن دو اتاق خواب و امکانات لازم برای استراحتی آرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای کسانی که معمولا با وسیله نقلیه ی خود به تهران سفر می کنند یکی از معضلات نبودن جای پارک به علت شلوغی خیابان ها و کوچه هاست که البته پارکینگ اختصاصی این واحد، این مشکل را به کلی حل کرده است.مورد دیگری که در این واحد به چشم می خورد اتاق پذیرایی آن است که به صورت مبله با تمام امکانات دراختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .در آشپزخانه نیز کلیه امکانات لازم فراهم شده است .

کد T.N.AP.55 و موقعیت آن

اِختیاریه نام منطقه‌ایست قدیمی واقع در مناطق ۱ و  ۳ شهر تهران که نام آن از صاحب اختیار، مالک سراسر منطقه در گذشته برگرفته شده‌است.این محله در نزدیک سلطنت آباد (پاسداران) قرار دارد و دارای یک میدان اصلی با همین نام می‌باشد.این میدان از نظر طولی بین خیابان پاسداران و خیابان کامران (دیباجی جنوبی) و از نظر عرضی بین بزرگراه صدر محل انتهای بلوار شهید دستواره و خیابان دولت (شهید کلاهدوز) واقع است.

کد T.N.AP.55  و قیمت آن

کد T.N.AP.55  دارای دو اتاق خواب و صد متر مربع مساحت برای اجاره سوئیت در اختیاریه تهران به ازای هر شب پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

کد T.N.AP.55 و نحوه رزرو

کد T.N.AP.55  که در شمال تهران قرار دارد و برای اجاره سوئیت در اختیاریه تهران یکی از گزینه هاست ، لذا برای رزرو با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه