اجاره سوئیت در تهران – تهرانپارس

اجاره سوئیت در تهران – تهرانپارس
تهران تهرانپارس
اجاره روزانه 210,000 تومان روزانه - سوئیت
T.E.S.5 35 متر مربع 1 حمام
امروزه بسیاری از مسافران اجاره سوئیت در تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان سوئیت در تهران با ما تماس بگیرند.
یکی از سوئیت هایی که شما عزیزان می توانید از طریق ایران ماوا آن را اجاره کنید آپارتمانی است که در محله تهرانپارس تهران واقع شده است.
این سوئیت که با کد T.E.S.5  ثبت شده است به امکانات مختلفی مجهز شده و مطمئنا آسایش و رضایت خاطر شما را تضمین می کند.
برای بسیاری از مسافران تمیز بودن و مرتب بودن یکی از اصلی ترین ملاک هائی است که در اجاره منزل آن را لحاظ می کنند. یقینا اولین مساله ای که در بدو ورود توجه شما را جلب خواهد کرد تمیز و پاکیزه بودن این واحد می باشد.
این واحد در طبقه ی همکف واقع شده است و در محلی دنج و آرام قرار گرفته است.
متراژ این واحد ۳۵ متر مربع می باشد.
تهرانپارس در منطقه ۴ شهرداری تهران و شمال شرقی شهر تهران واقع شده است و از شمال به بزرگراه زین‌الدین(امتداد شرقی همت) و از جنوب به خیابان دماوند منتهی می‌شوند.
از شرق به خیابان سلطانی و محله‌ی اتحاد و از غرب به بزرگراه باقری منتهی است. همچنین این محله از سمت شرق با بزرگراه رسالت همسایه است
تهرانپارس یکی از محلات وسیع و بزرگ در تهران است که با توجه به دسترسی خوب آن به نقاط مختلف تهران و همچنین نزدیکیش به یکی از خروجی‌های پرطرفدار‌ تهران، متقاضیان بسیاری پیدا کرده است.
 همانطور که در ادامه این یادداشت خواهید خواند، تهرانپارس خیابان کشی مدرنی دارد که از زمان زرتشیان مقیم آن به جا مانده است. در مورد روند ساخت و ساز در تهرانپارس مانند هر محله ای در تهران روند بسیار رو به رشدی طی شده است و بخش عمده‌ای از ملک‌ها نوساز هستند. البته همچنان خانه‌های ویلایی در این منطقه به چشم می‌آیند.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت در تهران در سفرهای شما به پایتخت.

املاك مشابه