اجاره سوئیت در تهران – تهران نو

اجاره سوئیت در تهران – تهران نو
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.E.AP.11 95 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

اگر قصد اجاره سوئیت در تهران را داشته باشید در صورتی که با ایران ماوا  تماس حاصل فرمایید گزینه های زیادی پیش روی شما خواهد بود.

یکی از منیطق شرقی شهر تهران محله تهران نو می باشد. در صورتی که قصد اسکان در شرق تهران را داشته باشید ، سوئیت مبله با کد T.E.AP.11 می تواند جز یکی از انتخاب های شما قرار گیرد.

این واجد مبله با دارا بودن اماکات رفاهی از جمله وسایل آشپزخانه و مبلمان و تخت خواب و … می تواند پذیرای میهمانان گرامی باشد.

برای راحتی مسافران گرامی یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده و شما عزیزان می توانید برای رفت و آمد به این واحد از آسانسور نیز استفاده نمائید. آپارتمان مذکور یک خوابه و با مساحت قریب به ۹۰ متر مربع می باشد.

Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

ز نظر موقعیت جغرافیایی نیز این واحد در محله تهران نو تهران از شمال به محله‌های نارمک، تهران‌پارس و خیابان دماوند، از شرق به محله‌های تهران شرق و کوی زینبیه، از جنوب به دوشان‌تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله‌های نیروی هوایی و قاسم‌آباد تهران نو متصل است.
محله تهران نو یکی از خوش مسیرترین محله‌های تهران است که از طریق خط یک سامانه اتوبوس تندرو تهران (تهرانپارس – میدان آزادی)و خط سه سامانه اتوبوس تندرو تهران (علم وصنعت – خاوران) و خط ۴ متروی تهران ایستگاه متروی شهید کلاهدوز که در جنوب فلکه لوزی قرار دارد قابل دسترسی عمومی است.

خیابان‌کشی محله تهران نو تهران نظم هندسی دارد و خیابان‌های شمال غربی به جنوب شرقی آن با بهره‌گیری از واژه مهر به‌صورت مهربار، مهرافروز، مهرآور، مهرپرور و مهرآگین و مهرجو نام‌گذاری شده‌اند. البته پس از انقلاب ۱۳۵۷ دگرگون کردن برخی از این نام‌ها، این نظم نامگذاری را به‌هم زده‌است.

برای اجاره روزانه در تهران و مطلع شدن از  شرابط واحدها و قوانین رزرو با ما درارتباط باشید.

املاك مشابه