اجاره سوئیت در تهران -جیحون

كد ملك : T.C.AP.4

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 250,000 تومان - آپارتمان
70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ

اگر تا به حال به تهران مسافرت نکردید و نمی دانید که چگونه برای تهیه محل مناسب جهت اسکان اقدام کنید برای اجاره سوئیت در تهران با گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

در این مطلب به معرفی یک واحد آپارتمان با کد T.C.AP.4 می پردازیم . واحد مذکور که برای سوئیت در تهران در نظر گرفته شده است در منطقه جیحون واقع گردیده است. منطقه جیحون در مجاورت خیابان آزادی قرار دارد. علاوه بر خیابان آزادی که شاهراه اصلی تهارن محسوب می شود وجود اتوبان یارگار امام که از جنوبی ترین نقاط تهران تا شمالی ترین نقاط پایتخت امتداد دارد سبب دسترسی هر چه بیشتر به سایر مناطق می گردد. سیستم حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس تندرو ( بی آر تی) و مترو و همچنین خطوط تاکسی متعدد می توانند مسافرانی که قصد اجاره سوئیت در تهران را دارند از اتومبیل های شخصی بی نیاز گردانند.

این آپارتمان مبله با دارا بودن آسانسور و پارکینگ و امکانات کامل می تواند گزینه مناسبی برای اسکان در مناطق مرکزی باشد. وسایل پخت و پز این واحد شامل سرویس کامل قابلمه و چنگال و قاشق و بشقاب و لیوان می شود . از دیگر وسایل موجود در این واحد می توان به تخت خواب دو نفره و تشک طبی همچنین تلویزیون و … اشاره کرد. برای اجاره سوئیت در تهران و به خصوص خیابان آزادی واحد مذکور از موقعیت و شرایط مناسبی برخوردار است.

برای اجاره سوئیت در تهران با ایران ماوا تماس بگیرید

املاك مشابه