اجاره سوئیت در تهران – پاسداران

اجاره سوئیت در تهران – پاسداران
تهران پاسداران
اجاره روزانه 400,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.44 65 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام
امروزه بسیاری از مسافران اجاره سوئیت در تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.
آپارتمانی که هم اینک قصد معرفی اجمالی آن را به خوانندگان گرامی داریم، واحدی است که در خیابان و محله پاسداران تهران واقع شده و با کد T.N.AP.44  ثبت شده است.
این واحد یک خوابه امکانات بسیار زیاد و کاملی را در خود جای داده است. متراژ آن که حدود ۶۵ متر می باشد و البته سایر امکانات جانبی از موارد مهمی است که برای  بسیاری از مسافران عزیز به عنوان معیار های مهمی تلقی می شود.
در اتاق خواب امکانات لازم برای یک استراحت خوب فراهم شده است.
در آشپزخانه نیز کلیه لوازم مورد نیاز برای یک آشپزی خوب و شستشوی لباس فراهم می باشد.
اتاق پذیرائی این واحد ، مبله می باشد و کف این واحد نیز سرامیک است.
در مورد موقعیت محلی نیز همانگونه که گفتیم این واحد در محله پاسداران تهران واقع شده است.
این خیابان که در قدیم الایام به نام خیابان سلطنت آباد شناخته می شود در شمال شرق تهران واقع شده است.
جنوب خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه می رسد آغاز می شود میدان نیاوران تهران نیز در شمالی ترین نقطه ی این خیابان واقع شده است.
در حال حاضر این محله یکی از محله‌های شمالی مرفه‌نشین پایتخت با ساکنانی بومی و قدیمی است، بخش‌هایی از این منطقه همچون ضرابخانه، بافتی فشرده‌تر ‌ با تراکم ساختمان‌های بیشتر دارد، در قسمت‌های شمالی ساختار خیابان‌ها منظم و عمود بر هم است که آپارتمان‌ها و برج‌های مسکونی زیبا و لوکسی در آن به چشم می‌خورد که متقاضیان خرید و اجاره فراوانی دارد.اخیرا محله پاسداران به یکی از مراکز خرید اصلی شهر تبدیل شده و انواع برندهای مشهور در این خیابان شعبه دارند.
از جمله مراکز خرید مشهور این منطقه می‌توان به مرکز خرید پاسداران و مجتمع تجاری کوهستان اشاره کرد که با داشتن فروشگاه های متعدد عده‌ی زیادی را به خود جلب می‌کنند. مجتمع تجاری برج سفید هم جزو مشهورترین مراکز خرید این محله است که به داشتن اجناس مرغوب و باکیفیت شهرت دارد.
 
برای دسترسی به سایر نقاط تهران نیز می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مثل مترو یا اتوبوس استفاده نمایید.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره آپارتمان سوییت در تهران در سفرهای شما به پایتخت.
 

املاك مشابه