اجاره روزانه سوئیت ۸۰متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه سوئیت ۸۰متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا
تهران گلبرگ
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.E.AP.14 80 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام

امکانات آپارتمان مبله کد T.E.AP.14

یکی از سوئیت هایی که برای اجاره سوئیت در گلبرگ تهران  و اقامت کوتاه مدت به مخاطبان معرفی می گردد، سوئیت کد T.E.AP.14 خواهد بود.یکی از آپارتمان های شیک و تک واحدی که در همین مقاله قصد معرفی و ارائه مشخصات آن را به شما عزیزان داریم واحدی است که در منطقه گلبرگ که از مناطق شرقی تهران به شمار می رود واقع شده و با کد T.E.AP.14 به ثبت رسیده است.

این واحد که دارای یک اتاق خواب با امکانات کافی می باشد ، در نگاه اول به شما این اطمینان را خواهد داد که یکی از بهترین انتخاب های خود را انجام داده اید.تمیز بودن محل سکونت یکی از شاخصه هایی است که همواره برای مسافران عزیز دارای الویت می باشد. این واحد با پاکیزگی مثال زدنی و همچنین امکانات رفاهی کامل آماده پذیرایی از شما عزیزان است.امکاناتی نظیر مبلمان، تلوزیون، آسانسور ، سیستم سرمایشی و گرمایش کامل، امکانات کامل آشپزخانه و اتاق خواب از جمله موارد قابل ذکر می باشند.

آشنایی با محله گلبرگ

 محله گلبرگ نیز که یکی از محله های پر تردد تهران به شمار می رود در منطقه ۸ شهرداری تهران واقع شده است.این خیابان در میدان سبلان به پایان می رسد و تقاطع های اصلی و فرعی زیادی نیز دارد. ایستگاه متروی گلبرگ نیز در همین خیابان واقع شده است.

قیمت سوئیت مبله کد T.E.AP.14

برای اجاره آپارتمان مبله در تهران و منطقه گلبرگ ، گزینه کد T.E.AP.14 می تواند برای شم مناسب باشد. قیمت این واحد چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

واحد مبله T.E.AP.14را چگونه رزرو کنیم؟

امکانات واحد مبله T.E.AP.14 در بالا معرفی شد. در صورتی که این واحد جهت اجاره سوئیت در گلبرگ تهران  برای شما مناسب به نظر می رسد برای کسب اطلاع بیشتر با گروه ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه