اجاره سوئیت ۱۰۰ متری در جردن تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۱۰۰ متری در جردن تهران-ایران ماوا
تهران خیابان جردن
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 450,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.7 100 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با خیابان جردن

کد T.N.AP.7 مربوط به آپارتمان مبله ای هست که در منطقه جردن می باشد و برای اجاره سوئیت درجردن تهران ( مناطق شمالی تهران) می تواند مورد انتخاب واقع شود.

در ابتدا برای آشنایی هر چه بیشتر علاقه مندان به اجاره سوئیت درجردن تهران به معرفی موقعیت جغرافیایی منطقه جردن (بلوار آفریقا) می پردازیم. افرادی که اجاره سوئیت در تهران را انتخاب می کنند می توانند با مطالعه این اطلاعات گزینه مناسب تری را برگزینند.

این خیابان  بواسطه املاک و مغازه های لوکس خود همواره معروف می باشد . خیابان جردن به موازات طولانی ترین خیابان تهران یعنی خیابان ولی عصر ادامه دارد. این خیابان به اتوبان هایی مانند اتوبان شهید چمران و اتوبان شهید محمد باقر صدر و اتوبان شهید حقانی دسترسی های خوبی برای ساکنان خود فراهم می سازد. این خیابان دسترسی خوبی به یزرگترین و وسیع ترین پارک تهران یعنی پارک ملت تهران دارد.

امکانات واحد مبله کد T.N.AP.7

واحد مذکور دارای یک اتاق خواب دلباز و وسعتی به مساحت۱۰۰ متر مربع دارد. دسترسی به حیاط و نورگیر بودن نیز سبب استقبال برخی علاقه مندان به اجاره سوییت در تهرانبرای رزرو این واحد مبله می شود. این سوئیت مبله با داشتن وسایل کامل پخت و پز در محیط آشپزخانه برای هنرنمایی بانوان هر خانواده حتی در خارج از منزل خود نیز آماده است. امکانات دیگر رفاهی این واحد اعم از پارکینگ و نگهبان و سیستم گرماش و سرمایش و تلویزیون ال ای دی  و سرویش بهداشتی ایرانی و فرنگی و…  قابل ذکر است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.N.AP.7

قیمت اجاره بهای آپارتمان مبله کد T.N.AP.7 برای یک شب اقامت مسافران عزیز شبی ۴۵۰ هزار ومان می باشد. 

شرایط و نحوه رزرو کدT.N.AP.7

اگر قصد عزیمت به تهران را در نظر دارید ، و علاقه مند به اجاره روزانه در  تهران هستید با ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

املاك مشابه