اجاره سوئیت ۷۰متری در جنت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۷۰متری در جنت آباد تهران-ایران ماوا
تهران جنت آباد
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.29 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام

کد T.W.AP.29 چه امکاناتی دارد؟

یکی از آپارتمان هایی که مهمانان گرامی می توانند از طریق ایران ماوا برای اجاره سوئیت در جنت آباد تهران هس آن اقدام نمایند ، واحدی است یک خوابه که در جنت آباد واقع شده و با کد T.W.AP.29  به ثبت رسیده است.

از امکانات این واحد می توان به اتاق خواب آن اشاره کرد که مجهز به یک تختخواب بوده و شما می توانید یک استراحت آرام را تجربه نمایید. اتاق پذیرایی نیز مبله بوده و شما می توانید در کنار خانواده روزهای خوبی را سپری کنید.در آشپزخانه کلیه ی امکانات لازم برای پخت و پز ، شستشوی ظرف و لباس نیز فراهم شده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت آپارتمان کد T.W.AP.29 چگونه است؟

همانطور که قبلا گفتیم این واحد یک خوابه در محله ی جنت آباد واقع شده است. جنت‌آباد نام محله‌ای است که در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده و از غرب به محله شهران، از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی  و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی می‌رسد.

بلوار جنت‌آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت‌الله کاشانی ختم می‌گردد. از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ، خیابان ۳۵متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می‌دهند. از جمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌رسند می‌توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد.

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.29 چقدر است؟

قیمت آپارتمان مبله کد T.W.AP.29 که در منطقه جردن واقع شده است، برای اسکان روزانه مسافران پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

کد T.W.AP.29 را چگونه رزرو کنیم؟

برای رزرو کد T.W.AP.29 و اجاره سوئیت در جنت آباد تهران بعد از اطلاع از قوانین و مقررات مندرج در سایت ، با همکاران پشتیبانی ما تماس بگیرید .

املاك مشابه