اجاره سوئیت در جیحون تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت در جیحون تهران-ایران ماوا
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 250,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.4 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

خیابان جیحون و موقعیت جغرافیایی

در این مطلب به معرفی یک واحد آپارتمان با کد T.C.AP.4 می پردازیم . واحد مذکور که برای  اجاره سوئیت در جیحون تهران در نظر گرفته شده است در منطقه جیحون واقع گردیده است. منطقه جیحون در مجاورت خیابان آزادی قرار دارد. علاوه بر خیابان آزادی که شاهراه اصلی تهارن محسوب می شود وجود اتوبان یارگار امام که از جنوبی ترین نقاط تهران تا شمالی ترین نقاط پایتخت امتداد دارد سبب دسترسی هر چه بیشتر به سایر مناطق می گردد. سیستم حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس تندرو ( بی آر تی) و مترو و همچنین خطوط تاکسی متعدد می توانند مسافرانی که قصد اجاره سوئیت در تهران را دارند از اتومبیل های شخصی بی نیاز گردانند.

مشخصات کد T.C.AP.4

این آپارتمان مبله با دارا بودن آسانسور و پارکینگ و امکانات کامل می تواند گزینه مناسبی برای اسکان در مناطق مرکزی باشد. وسایل پخت و پز این واحد شامل سرویس کامل قابلمه و چنگال و قاشق و بشقاب و لیوان می شود . از دیگر وسایل موجود در این واحد می توان به تخت خواب دو نفره و تشک طبی همچنین تلویزیون و … اشاره کرد. برای اجاره سوئیت در تهران و به خصوص خیابان آزادی واحد مذکور از موقعیت و شرایط مناسبی برخوردار است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.C.AP.4

واح با کد T.C.AP.4 که در منطقه جیحون واقع شده است ، تنها ۲۵۰ هرار تومان قیمت گذاری شده است.

نجوه رزرو آپارتمان 

اگر تا به حال به تهران مسافرت نکردید و نمی دانید که چگونه برای تهیه محل مناسب ویا اجاره سوئیت در جیحون تهران جهت اسکان اقدام کنید  با گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه