اجاره سوئیت ۱۰۰ متری در خیابان جمهوری تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۱۰۰ متری در خیابان جمهوری تهران-ایران ماوا
تهران میدان ولیعصر
350,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP..6 100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با جمهوری تهران

برای اجاره سوئیت در خیابان جمهوری تهران و مخصوصا مرکز شهر سوئیت مبله با کد  T.C.AP.6حتما برسی بفرمایید، چرا که با توجه به موقعیت و امکانات خود می تواند گزینه مناسبی باشد.

خیابان جمهوری از جمله مناطق مرکزی تهران محسوب می شود. خیابان جمهوری از میدان جمهوری تا میدان بهارستان امتداد دارد. این خیابان بورس لوازم برقی و صوتی و تصویری و موبایل می باشد . از سرتا سر ایران برای خرید وسایل اشاره شده به این خیابان سر می زنند. پاساژ علاالدین به واسطه فروش موبایل و لوازم جانبی آن از جمله اماکنی هست شهرت زیادی بین هموطنان دارد .

این منطقه به واسطه تقاطع با خیابان ولی عصر و نزدیکی به خیابان انقلاب ، دسترسی بسیار خوبی به مناطق مرکزی پایتخت دارد. این خصوصیت و موقعیت قرار گیری می تواند برای علاقه مندان به اجاره سوئیت در تهران مورد توجه باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

آشنایی با کد T.C.AP.6

سوئیتی که برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران معرفی شد، مساحت و متراژی به وسعت صد متر مربع دارد. این آپارتمان مبله دو خوابه هست و هر اتاق خواب دارای یک تخت دو نفره (دبل) برای استراحت ساکنین و مسافرین می باشد. این سوئیت مبله دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد. کف این واحد مبله با سرامیک پوشانده شده است. پارکینگ اختصاصی آن هم در منطقه ای که جای پارک ماشین برای مالکان خودرو مسئله ای مهم است،از دیگر مزایای این سوئیت می باشد.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.6

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.6 برای رزرو کوتاه مدت و اجاره سوئیت در خیابان جمهوری تهران برای یک شبانه روز ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

نحوه اجاره کد T.C.AP.6

اگر از خود می پرسید که در صورت مورد پسند شدن واحد واقع در خیابان جمهوری چه باید کرد؟ پاسخ این خواهد بود که با در نظر داشتن کد واحد مربوطه با واحد رزرواسیون سلیت ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

املاك مشابه