اجاره سوئیت۸۰متری در خیابان پاسداران تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت۸۰متری در خیابان پاسداران تهران-ایران ماوا
تهران خیابان پاسداران
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.17 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

امکانات آپارتمان کد T.N.AP.17

ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت درخیابان پاسداران تهرانو یا هر نقطه دیگری که شما قصد اقامت دارید خواهد بود.

آپارتمانی که هم اینک قصد معرفی اجمالی آن را به خوانندگان گرامی داریم، واحدی است که در خیابان و محله پاسداران تهران واقع شده و با کد T.N.AP.17 ثبت شده است.

این واحد زیبا که در اولین طبقه واقع شده است امکانات بسیار زیاد و کاملی را در خود جای داده است. متراژ مناسب آن و البته دوخوابه بودن از موارد مهمی است که برای  بسیاری از مسافران عزیز به عنوان معیار های مهمی تلقی می شود.

در اتاق های خواب امکانات لازم برای یک استراحت خوب فراهم شده است. در آشپزخانه نیز کلیه لوازم مورد نیاز برای یک آشپزی خوب و شستشوی لباس فراهم می باشد. اتاق پذیرائی این واحد ، مبله می باشد و کف این واحد نیز سرامیک است. پارکینگ اختصاصی نیز از جمله امکانات این آپارتمان می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت محله پاسداران تهران

در مورد موقعیت محلی نیز همانگونه که گفتیم این واحد در محله پاسداران تهران واقع شده است.این خیابان که در قدیم الایام به نام خیابان سلطنت آباد شناخته می شود در شمال شرق تهران واقع شده است.

جنوب خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه می رسد آغاز می شود میدان نیاوران تهران نیز در شمالی ترین نقطه ی این خیابان واقع شده است. برای دسترسی به سایر نقاط تهران نیز می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مثل مترو یا اتوبوس استفاده نمایید.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.17

اجاره بهای آپارتمان کد T.N.AP.17 که متراژی نزدیک به ۸۰ متر مربع دارد و دارای دو اتاق خواب و در منطقه پاسداران ، چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

چگونه واحد T.N.AP.17 را رزرو کنیم؟

در صورتی که توضیحات ارائه شده درباره سوئیت کد T.N.AP.17 به مذاق شما خوش آمد و امکانات و موقعیتش برای اسکان کوتاه مدت مناسب سنجیده شد برای اجاره سوئیت در خیابان پاسداران تهران از طریق کانال های ارتباطی با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه