اجاره ۷۰متر سوئیت در ستاری تهران-ایران ماوا

اجاره ۷۰متر سوئیت در ستاری تهران-ایران ماوا
تهران ستاری
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.33 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

ویژگی های کد T.W.AP.33 چیست؟

یکی از واحدهای مبله ای که در این مقاله قصد داریم آن را برای اجاره سوئیت در ستاری تهران به صورت مختصر خدمت شما عزیزان معرفی نماییم واحدی است لوکس که دارای یک اتاق خواب می باشد و در محله ستاری تهران واقع شده است.

این واحد با کد T.W.AP.33  در ایران ماوا به ثبت رسیده است .اتاق پذیرایی این آپارتمان مبله می باشد و مهمانان گرامی می توانند با آسایش کامل دور هم  بنشینند و به تماشای تلوزیون  و گفت و گو بپردازند .آشپزخانه ی واحد مورد نظر کلیه امکانات لازم را برای پخت و پز و شستشوی لباس فراهم کرده است.دو اتاق خواب مجزا از هم در این واحد وجود دارد که در هر دو اتاق می توانید به استراحتی شیرین و دلپذیر بپردازید.یکی از دغدغه های همیشه مسافران در سفر به تهران نبودن چای پارک برای خودروهای شخصی است. با اجاره ی این آپارتمان یک پارکینگ اختصاصی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

در مورد محله ی ستاری نیز این نکته قابل ذکر است که این محل یکی از بهترین محله های تهران از نظر دسترسی به نقاط مختلف شهر به شمار می رود.

موقعیت مکانی آپارتمان مبله کد T.W.AP.33

با گذر از اتوبان ستاری میدان آزادی در پیش روی شماست.

قیمت سوئیت مبله کد T.W.AP.33

قیمت پیشنهادی برای سوئیت مبله کد T.W.AP.33 برای هر شب اقامت و تعداد استاندارد مسافر شبی سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

مراحل رزرو کد T.W.AP.33

در صورتی که کد T.W.AP.33 را برای اجاره سوئیت در ستاری تهران پسندیده اید، جهت رزرو با ایران ماوا در تماس باشید.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه