اجاره سوئیت ۴۰ متری در شریعتی تهران -ایران ماوا

اجاره سوئیت ۴۰ متری در شریعتی تهران -ایران ماوا
تهران خیابان شریعتی
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 280,000 تومان - سوئیت
T.C.S.4 40 1 حمام

موقعیت خیابان شریعتی کجاست؟

اگر خواهان اجاره سوئیت در شریعتی تهران هستید سوئیت مبله کد T.C.S.4 گزینه ایده آلی می باشد. خیابان شریعتی از جمله بلند ترین خیابان های ایران می باشد. واحد مذکور با کد T.C.S.4 که برای اجاره سوئیت در شریعتی تهران در نظر گرفته شده است در خیابان شهید دکتر شریعتی و در خیابان فرعی معلم واقع شده است. این واحد که مساحتی قریب به ۴۰ متر مربع دارد از جمله آپارتمان ها یا سوئیت هایی محسوب می شود که با توجه به متراژ پایین و کم فضای مناسبی برای اقامت علاقه مندان به اجاره سوئیت در تهران را فراهم آورده اند. این سوییت مبله با داشتن امکانات کافی و هر آنچه برای اقامت کوتاه مدت مسافران و عزیزانی که قصد عزیمت به تهران را دارند مناسب می باشد.

امکانات واحد T.C.S.4

از جمله امکانات این سوئیت مبله می توان به موارد زیر اشاره کرد: این سوئیت مبله دارای یک تخت دو نفره (دبل) می باشد که برای استراحت یک خانواده دو نفره مناسب می باشد. این تخت خواب یک تشک طبی نیز دارا می باشد که برای استراحت عزیزان و مسافرانی که از بیماری های ستون فقزات رنج می برند مناسب می باشد، و می تواند شرایط خوبی جهت اسایش و آرامش پدید آورد.

وجود بخاری و مبلمان راحتی و وسایل آشپزخانه نیز از دیگر وسایل موجود در این واحد می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحدT.C.S.4

اگر از ما درباره قیمت اجاره روزانه در تهران و منطقه شریعتی سوال بفرمایید ، یکی از پیشنهادات ما سوئیت مبله کد T.C.S.4 خواهد بود. قیمت این سوئیت مبله برای هر شب اقامت در تهران تنها دویست و هشتاد هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو واحد

برای اجاره روزانه در تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه