اجاره سوئیت ۵۰ متری در شریعتی پلیس تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۵۰ متری در شریعتی پلیس تهران-ایران ماوا
تهران شریعتی پلیس
اجاره روزانه 250,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.36 50 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

خیابان پلیس کجاست؟

 کد T.C.AP.36 جز مواردی هست که برای اجاره سوئیت در شریعتی پلیس تهران پیشنهاد می شود . برای اطلاع از شرایط و نحوه رزرو با ایران ماوا تماس بگیرید.

در ابتدا و پیش از معرفی و بیان مشخصات و اطلاعات مربوط به سوئیت مبله مورد نظر ، موقعیت جغرافیایی آن را مورد برسی قرار می دهیم. واحد مورد نظر در منطقه شریعتی و خیابان پلیس قرار دارد. خیابان پلیس دسترسی بسیار خوبی به مناطق مرکزی مانند عباس آباد و سهروردی دارد که این نکته می تواند برای اشخاصی خصوصا برای نمایشگاه های برپا شده  در مصلی تهران قصد سفر به پایتخت را دارند، حائز اهمیت باشد.

از طرف دیگر این خیابان به منطقه سید خندان نیز دسترسی مناسبی دارد. علاوه بر موارد موارد فوق بسیاری از افرادی که قصد اقامت در شرق تهران را دارند نیز با توجه به امکان تردد مناسب این خیابان را بر می گزینند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

مشخصات سوئیت کد T.C.AP.36

واحد مذکور متراژی در حدود پنجاه متر مربع دارد . این واحد مبله یک خوابه هست و دارای پارکینگ و اسانسور نیز می باشد.آشپزخانه این واحد دارای امکانات کامل و کافی جهت اقامت کوتاه مدت و ماهیانه مسافرانی که قصد اجاره سوئیت در تهران را دارند می باشد. برای اجاره کوتاه مدت این سوئیت مبله با ما تماس بگیرید.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.36

آپارتمان مبله با کد معرفی شده T.C.AP.36 که در محله سید خندان و خیابان شریعتی پلیس واقع شده است ، برای اقامت یک شبانه روز مسافرانی که آنرا برمی گزینند ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

رزرو کد T.C.AP.36

اگر آپارتمان کد T.C.AP.36 با توجه به توضیحات ارائه شده مورد پسند قرار گرفته است، برای اجاره آپارتمان مبله در شریعتی پلیس تهران با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه