اجاره سوئیت ۵۰ متری در طالقانی تهران – ایران ماوا

اجاره سوئیت ۵۰ متری در طالقانی تهران – ایران ماوا
تهران خیابان طالقانی
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - سوئیت
T.C.S.3 50 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت خیابان طالقانی کجاست؟

همواره مناطق مرکزی تهران برای مسافران شهرستانی که بدنبال اجاره سوئیت درطالقانی تهران هستند می تواند جالب باشد چرا که نزدیک بودن به بسیاری از مراکز مهم از جمله بیمارستان ها ، سفارت خانه ها ، مراکز فروش قدیمی و به نوعی بورس های کالاهای مختلف که در سراسر ایران شناخته شده هستند مانند بورس لوازم کامپیوتر در میدان ولیعصر ، لوازم برقی در لاله زار ،لوازم چوبی در حسن آباد و یافت ایاد و بسیاری امکان و مراکز ، مسیر رفت و آمد را کاهش می هد.

واحد با کد T.C.S.3 که در منطقه طالقانی قرار گرفته است با توجه به موقعیت جغرافیایی و محاسنی که در ستور بالاتر به آن ها اشاره شد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای اقامت و اسکان کوتاه مدت علاقه مندان به اجاره سوئیت در تهران باشد. لذا توجه مسافران و یا گردشگران به خصوصیات و ویژگی ها و امکانات این سوئیت مبله می تواند این عزیزان را برای انتخاب بهتر یاری کند.

امکانات واحد کد T.C.S.3

این سوئیت مبله با بهره گیری از امکاناتی مانند تلویزیون ال سی دی ، سرویس خواب با تشک ، نگهبان ۲۴ ساعته ، سیستم نظافت روزانه ، دوربین مداربسته ، سرویس کامل پخت و پز و لوازم آشپزخانه ، سیستم گرمایشی و سرمایشی و ….

قیمت سوئیت کد T.C.S.3

قیمت در نظر گرفته شده برای سوئیت مبله کد T.C.S.3 به ازای هر شب ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

شرایط و نحوه رزرو

اگر قصد اجاره سوئیت در طالقانی تهران را دارید و سوئیت معرفی شده در این بخش موفق به جلب نظر شما شده ، تریدید نکنید و با مراجعه به بخش تماس با ما از امکان رزرو این واحد در تاریخ مد نظرتان مطلع شوید. برای اجاره سوئیت در تهران گروه ایران ماوا می تواند مشاور خوبی برای دوستان ، مسافران و یا گردشگرانی باشد که از شهرستان و یا سایر شهر ها قصد عزیمت به تهران را ارند.

املاك مشابه