اجاره سوئیت ۱۰۰متری در میرداماد تهران -ایران ماوا

اجاره سوئیت ۱۰۰متری در میرداماد تهران -ایران ماوا
تهران میرداماد
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.29 100 متر مربع 3 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با کد T.N.AP.29

بسیاری از مسافرانی که قصد آمد و شد به شمال تهران را دارند برای اجاره سوئیت در میرداماد تهران اقدام می کنند.یکی دیگر از واحد های ایران ماوا که با کد T.N.AP.29 به ثبت رسیده است واحدی است مجهز و لوکس که دارای سه اتاق خواب می باشد و در محله ی میرداماد تهران واقع شده است.در هر کدام از اتاق ها امکانات لازم از جمله تخت خواب برای یک استراحت خوب فراهم شده است.اتاق پذیرایی مبله بوده و یک دستگاه تلویزیون در اختیار شما مهمانان عزیز خواهد بود.در آشپزخانه کلیه ی لوازم مورد نیاز برای آشپزی ، شستشوی ظرف و لباس و همچنین میز ناهار خوری فراهم شده است.اینترنت رایگان ، پارکینگ و آسانسور  از جمله امکانات دیگری است که در اختیار شما خواهد بود.مجتمع دارای واحد نگهبانی نیز می باشد.

قیمت آپارتمان ملبه کد T.N.AP.29

مالک آپارتمان کد T.N.AP.29 هزینه هر شب اقامت مسافران را پانصد و پنجاه هزار تومان قرار داده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت میرداماد چگونه است؟

محله میداماد در منطقه سه شهر تهران قرار دارد و بورس طلا و جواهر و همچنین لپ تاب و کامپیوتر می باشد. از ویژگی های مهم محله ی میرداماد در دسترس بودن ناوگان حمل و نقل عمومی است. ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم می تواند در شرق این محله تردد را آسان تر و سریع تر نماید. همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم می آورد. افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند. 

برای رزرو سوئیت کد T.N.AP.29 چگونه اقدام کنیم؟

برای اقامت در مناطق شمالی تهران و اجاره سوئیت در میرداماد تهران کد T.N.AP.29 می تواند گزینه مناسبی باشد. برای اطلاع از شرایط تماس بگیرید.

املاك مشابه