اجاره سوئیت ۵۰ متری در نارمک تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۵۰ متری در نارمک تهران-ایران ماوا
تهران نارمک
اجاره روزانه 250,000 تومان - سوئیت
T.E.S.2 50 1 حمام

نارمک را تاچه حد می شناسید؟

اگر قصد اجاره سوئیت در نارمک تهران را دارا هستید، و مناطق شرقی تهران را برای اقامت خود مناسب تشخیص داده اید کد ملک T.E.S.2 گزینه مناسبی خواهد بود.

واحد مذکور در منطقه نارمک قرار گرفته است. از این جهت که اغلب کسانی که برای اجاره سوئیت مبله در تهران اقدام می کنند با نقشه تهران و محلات آن آشنایی وافی و کافی ندارند در ابتدا به معرفی این محله از تهران می پردازیم.

محله نارمک در شذق پایتخت قرار گرفته است. نارمک از شمال به اتوبان رسالت و میدان رسالت متهی می شود. در غرب این محله اتوبان امام علی (ع) قرار گرفته است. اوبان شهید باقری نیز در شرق این محله واقع شده است . خیابان دماوند نیز ضلع جنوبی این محله را تشکیل می دهد. با توجه به وجود اتوبان ها و شاه راه های معرفی شده در اطراف نارمک دسترسی بسیار خوبی به اقصی نقاط تهران وجود دارد.

سوئیت مبله کدT.E.S.2 و مشخصاتش

واحدمذکور شامل سوئیتی به مساحت تقریبی پنجاه متر مربع می باشد. این واحد دارای پارکینگ نمی باشد اما با توجه بع اینکه در طبقه همکف واقع شده برای اشخاصی که از بیماری های پا و کمر رنج می برند می تواند گزینه مناسبی باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت سوئیت کد T.E.S.2

پس از آن که با مشخصات و ویژگی ها و امکانات آپارتمان مبله کد T.E.S.2 آشنا شدید ، شاید قیمت این واحد مبله برایتان جای سوال داشته باشد. هزینه اجاره هر شبانه روز این ملک ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

کد T.E.S.2 را چگونه رزرو کنیم؟

برای اطلاع از نحوه رزرو و اجاره سوئیت در نارمک تهران با ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

املاك مشابه