اجاره سوئیت در هفت تیر تهران -ایران ماوا

اجاره سوئیت در هفت تیر تهران -ایران ماوا
تهران میدان هفت تیر
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.14 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

سوئیت کد T.C.AP.14 چه امکاناتی دارد؟

واحدی که هم اکنون و در این مقاله قصد معرفی آن را به شما خوانندگان و مسافران گرامی داریم ، واحدی است یک خوابه در حوالی میدان هفت تیر تهران که با کد T.C.AP.14  ثبت شده است و برای اجاره سوئیت در هفت تیر تهران مناسب خواهد بود.این آپارتمان که بسیار شیک و خوش ساخت می باشد دارای امکاناتی عالی برای حضور شما سروران گرامی می باشد.

برای تردد آسان تر می توانید از آسانسور استتفاده نمائید. همچنین برای عزیزانی که با اتومبیل شخصی خود به تهران سفر می کنند یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است.اتاق خواب این واحد دارای امکانات رفاهی لازم برای یک استراحت آرام می باشد.در اتاق پذیرایی مبلمان ۷ نفره جهت راحتی شما در نظر گرفته شده است.اگر شما از جمله افرادی هستید که به غذاهای بیرن پز علاقه ای ندارید می توانید با استفاده از امکانات موجود در آشپزخانه به پخت و پز و طبخ غذا بپردازید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

آشنایی با میدان هفت تیر تهران

میدان هفت تیر یکی از محله های پر تردد تهران است. این میدان جز مناطق مرکزی تهران می باشد. نزدیک بودن این محله به برخی ادارات دولتی و وزارتخانه و همچنین برخی از سفارتخانه ها ازجمله عراق منطقه پر ترددی از لحاظ مسافران می باشد.ایستگاه متروی هفت تیر که از ایستگاه های خط یک می باشد به شما این امکان را می دهد تا به راحتی در سایر نقاط شهر تهران تردد داشته باشید.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.14

پس از مطالعه ویژگی های آپارتمان با کد مذکور ، تنها نکنته باقی مانده قیمت این آپارتمان است. کد T.C.AP.14 برای یک شبانه روز اقامت هزینه سی صدو پنحاه هزار تومان قیمت دارد.

شرایط رزرو سوئیت کد T.C.AP.14

در صورت مورد پسند بودن مشخصات کد T.C.AP.14 و برای اجاره سوئیت در هفت تیر تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه