اجاره ۷۰متر سوئیت در ولیعصر تهران-ایران ماوا

اجاره ۷۰متر سوئیت در ولیعصر تهران-ایران ماوا
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 300,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.18 70 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آپارتمان کد T.C.AP.18 چه ویژگی هایی دارد؟

اگر از ما درباره اجاره سوئیت در ولیعصر تهران بپرسید یکی از مواردی که معرفی می شود کد T.C.AP.18 می باشد.

آپارتمانی که هم اکنون در این مقاله قصد داریم آن را خدمت خوانندگان سایت ایران ماوا معرفی  کنیم یکی از شیک واحد هایی به شمار می آید که توسط مجموعه ایران ماوا در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

این واحد که با کد T.C.AP.18  ثبت شده است ، دارای دو اتاق خواب مجزا بوده  و امکانات آن به نحوی در نظر گرفته شده تا رضایت خاطر مسافران گرامی را به دنبال داشته باشد.امکاناتی مثل آسانسور ، وجود مبلمان در اتاق پذیرایی، اتاق خواب با امکانات مد نظر، آشپزخانه ای با کلیه لوازم مورد نیاز ، یک دستگاه تلویزیون و … از جمله موارد قابل ذکر هستند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت آپارتمان T.C.AP.18 چگونه است؟

برای اطلاع از موقعیت و منطقه ای که سوئیت مبله کد T.C.AP.18 در آن واقع می شود به ارائه توضیخاتی می پردازیم. میدان ولیعصر که محله مورد اشاره است، در مناطق مرکزی و میانی پایتخت می باشد. خیابان ولیعصر بلنذ ترین خیابان ایران می باشد که یکی از میدان های واقع در این خیابان به همان نام معروف است. این میدان به مراکز فروش لپ تاب و کامپیوتر و حتی موبایل نزدیک می باشد. پاساژهای متعددی برای این امر در جنوب این میدان قرار دارد.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.18

آپارتمان که با کد مذکور معرفی شد، برای اجاره روزانه در تهران سیصد هزار تومان برای یک شب قیمت گذاری شده است.

برای رزرو کد T.C.AP.18 چطور اقدام کنیم؟

اگر به دنبال اجاره سوئیت در ولیعصر تهران هستید. یکی از گزینه های قابل ارائه ما آپارتمان کد T.C.AP.18 می باشد. برای اطلاع از شرایط با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه