اجاره سوئیت۶۸متری در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت۶۸متری در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.75 68 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با آپارتمان کدT.W.AP.75

این مطلب به معرفی آپارتمان کد T.W.AP.75 که برای اجاره سوئیت در پونک تهران قرار داده شده است می پردازیم. آپارتمان مبله مذکور طراحی ساده اما دلنشینی دارد. استفاده از رنگ های روشن می تواند حس سرزندگی و شادابی را در افراد ساکن در این واحد بوجود بیاورد. همچنین وجود پنجره های متعدد سبب نورگیری و روشنایی مناسب این واحد می شود.

سوئیت مذکور دارای یک اتاق خواب هست . طبیعتا با توجه به وجود یک اتاق خواب این واحد برای ظرفیت دو یا سه نفر مناسب خواهد بود. تخت دبل (دو نفره) با تشک مناسب و طبی می تواند برای عزیزانی که از بیماری کمر و ستون فقرات رنج می برند استراحت و آرامش به همراه بیاورد.

سیستم گرمایش (پکیج) و سرویس سرمایش (اسپیلت)می تواند فضای مطبوعی را برای داخل منزل فراهم کند. آپارتمان کد T.W.AP.75دارای امکاناتی مانند تلویزیون ، ماهواره ، میز غذاخوری ، لوازم آشپزخانه می باشد. 

این آپارتمان دارای پارکینگ اختصاصی به جهت پارک خورو و درب کنترلی و دارای ریموت می باشد.

محله پونک را بیشتر بشناسیم

اگر به توضیحاتی برای سایر آپارتمان های مبله که در پونک تهران قرار دارد مراجعه کنید توضیحات کاملی از موقعیت منطقه پونک داده شده است . فقط به این نکته اکتفا می کنیم که محله پونک از جمله مناطق غربی تهران است .

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.75

اجاره بهای واحد مبله کد T.W.AP.75 که در محله پونک واقع شده است سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

مراحل رزرو کد T.W.AP.75 چگونه است؟

در صورتی که به توضیحات مرتبط با آپارمان کد T.W.AP.75 را مطالع کرده اید ، برای اطلاع از نحوه اجاره سوئیت در پونک تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه