اجاره سوئیت ۷۰متری در کارگر جنوبی تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۷۰متری در کارگر جنوبی تهران-ایران ماوا
تهران کارگر جنوبی
اجاره روزانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.7 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با کارگر جنوبی تهران

سوئیت مبله با کد T.C.AP.7 در مناطق مرکزی قرار دارد و برای اجاره سوئیت در کارگر جنوبی تهران می تواند جز گزینه های نهایی مسافرانی که قصد عزیمت به تهران دارند باشد.

واحد مذکور در منطقه کارگر یا همان حشمت الدوله که در گذشته به این نام معروف بوده است قرار دارد. این منطقه در جنوب میدان انقلاب قرار دارد. انقلاب با توجه به این که در مرکز شهر قرار دارد همواره مسافران زیادی از اقصی نقاط تهران را به سمت خود جذب می کند . البته وجود مراکز متعدد فرهنگی از اعم از دانشگاه تهران و پاساژهای متعدد کتاب فروشی و مغازه های فروش اقلام مذهبی نیز رفت و آمدهای زیادی را موجب می شوند.

این منطقه از تهران مراکز متعدد اداری نیز در خود جای داده اند. از جمله این مراکز کاخ ریاست جمهوری و مراکز و سازمان های وابسته به آن و همچنین بیت رهبری می باشد.

اگر قصد عزیمت به بازار تهران به جهت خرید اقلام مورد نظر را دارید نیز می توانید با سکونت در این منطقه دسترسی خوبی به هدف خود داشته باشید. واحد مذکور مترازی در حدود  هفتاد  متر مربع و دارای یک اتاق خواب می باشد.

          Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

مشخصات واحد مبله کد T.C.AP.7

سوئیت مبله کد T.C.AP.7 که در قبل به معرفی منطقه ای که در آن قرار دارد پرداختیم، سوئیتی هست که دارای یک اتاق خواب هست. این آپارتمان دارای پارکینگ هست که به خودی خود برای هر واحد در مناطق مرکزی می تواند مزیت مهمی باشد. این واحد امکانات کافی برای اقامت کوتاه مدت برای اسکان مسافران دارد.

قیمت آپارتمان مبله کد T.C.AP.7

قیمت آپارتمان مبله ای که برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با  کد T.C.AP.7 که در خیابان کارگر جنوبی قرار دارد اجاره بهای ۳۰۰ هزار تومان برای هر شب اسکان دارد.

چگونه آپارتمان کد T.C.AP.7 را رزرو کنیم

برای اجاره سوئیت در کارگر جنوبی تهران و یا اطلاع از نحوه رزرو با ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

املاك مشابه