اجاره سوئیت ۳۰ متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۳۰ متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا
تهران خیابان گلبرگ
اجاره روزانه 220,000 تومان - سوئیت
T.E.S.5 30 1 حمام

معرفی خیابان گلبرگ

اگر به دنبال اجاره سوئیت در گلبرگ تهران و البته قیمت مناسب هستید سوئیت مبله با کد T.E.S.5 مورد بسیار مناسبی می باشد که در خیابان گلبرگ و شرق تهران واقع شده است.

در ابتدا به معرفی منطقه قرار گیری سوئیت مبله مورد نظر می پردازیم . این اطلاعات می تواند مسافران را برای انتخاب بهتر راهنمایی کنند. خیابان گلبرگ با توجه به نزدیکی به اتوبان هایی چون شهید صیاد شیرازی ( در امتداد شمال به جنوب) یا شهید بابایی ( در امتداد شمال به جنوب) و اتوبان رسالت ( در امتداد شرق به غرب ) امکان تردد آسان را برای ساکنین فراهم کند.

نزدیکی ایستگاه مترو به این خیابان نیز سبب فراهم شدن شرایط مناسب دیگری برای این منطقه هست. بی آر تی نیز مزیت دیگری را فراهم می آورد که سبب آسان شدن حمل و نقل می شود.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

ویژگی های سوئیت کد T.E.S.5

سوئیت مبله مورد نظر دارای متراژی قریب به سی متر مربع می باشد. این سوئیت مبله دارای اتاق خواب نمی باشد. اما فضایی مناسب برای استراحت یا اقامت کوتاه مدت می تواند باشد. واحد مورد اشاره دارای پارکینگ نمی باشد. وسایل استراحت مانند یک تخت دو نفره با تشک طبی ، سرویس بهداشتی ایرانی و با توالت فرنگی سیار می تواند برای ساکنان مناسب باشد. وسایل کامل آشپزخانه و تلویزیون ال ای دی و سیستم خنک کننده و گرمایش از دیگر مشخصات این واحد هست.

قیمت سوئیت کد T.E.S.5

قیمت سوئیت مبله که با کد T.E.S.5 به معرفی آن پرداختیم، برای اقامت مسافران هزینه ۲۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

شرایط رزرو کد T.E.S.5

اگر به فکر  اجاره سوئیت در گلبرگ تهران هستید ، پس از مطالعه اطلاعات مندرج در مشخصات واحدها با ایران ماوا تماس بگیرید و برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران  اقدان نمایید.

املاك مشابه