اجاره سوئیت ۵۰ متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۵۰ متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا
تهران خیابان گلبرگ
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.E.S.1 50 1 حمام 1 پارکینگ

چرا سوئیت مبله را برای اسکان انتخاب کنیم؟

برای اجاره سوئیت در گلبرگ تهران سوئیت با کد T.E.S.1 پیشنهاد می شود. امروزه بسیاری از افرادی که به تهران مسافرت و عزیمت می کنند برای آنکه در مخارج خود و یا خانواده خود صرفه جویی کنند به اجاره سوئیت در تهران و یا اجاره آپارتمان مبله در تهران روی آورده اند . این نوع از اسکان با توجه به اینکه علاوه بر داشتن امکانات بیشتر نسبت به هتل و هتل آپارتمان ، (امکانات پخت و پز و لوازم آشپزی از دیگر فواید این نوع اسکان هستند ) قیمت این آپارتمان های مبله و سوئیت های مبله نیز بسیار مناسب تر و کمتر می باشد.

موقعیت خیابان گلبرگ

اگر قصد اجاره سوئیت در گلبرگ تهران را دارید بهتر است بدانید که خیابان گلبرگ جز خیابان هایی هست که در شرق تهران قرار دارد. خیابان گلبرگ حیابانی شرقی ، غربی است که این خیابان از میدان نبوت آغاز و تا اتوبان شهید باقری امتداد دارد. وجود متروی ایستگاه علم و صنعت و پایانه اتبوس رانی و دسترسی به اتوبان ا زمزایای ترافیکی این منطقه هست.

امکانات کد T.E.S.1

واحدی که در ادامه به معرفی آن می پردازیم ، یک سوئیت مبله هست که دارای مساحتی قریب به پنجاه متر مربع دارد. این واحد دارای اتاق خواب نمی باشد اما با دارا بودن یک تخت دو نفره برای اقامت دو نفر کاملا مناسب می باشد . این سوئیت مبله علاوه بر دارا بودن سرویس بهداشتی ایرانی از سرویس بهداشتی فرنگی نیز بهره می برد. این سوئیتت با توجه به قرار گرفتن در طبقه همکف و داشتن مزایای فوق برای افراد کهنسال و مسن و همچنین بیماران گزینه مناسبی می باشد.در ادامه می توانید با مشاهده تصاویر و مشخصات این واحد اطلاعات کامل تری بدست آورید.

قیمت کد T.E.S.1

قیمت واحد مذکور ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

شرایط و نحوه رزرو

اگر قصد مسافرت به تهران را دارید ، پس از انتخاب واحد و منطقه مورد نظر و برای اجاره سوئیت در گلبرگ تهران منتظر تماس شما هستیم.

املاك مشابه