اجاره سوئیت ۸۰ متری مبله در بلوار فردوس تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۸۰ متری مبله در بلوار فردوس تهران-ایران ماوا
تهران بلوار فردوس
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.35 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

اطلاعاتی درباره سوئیت مبله کد T.W.AP.35

برای اجاره سوئیت مبله در بلوار فردوس تهران مشخصات آپارتمان مبله کد T.W.AP.35 که در غرب تهران قرار دارد را برسی بفرمایید .

آپارتمانی که هم اکنون خدمت مسافران و خوانندگان محترم سایت ایران ماوا معرفی می شود واحدی است بسیار لوکس که در محله بلوار فردوس تهران واقع شده است .این آپارتمان دو خوابه که با کد T.W.AP.35 به ثبت رسیده است دارای نقشه ی بسیار زیبایی است.

اگر شما از جمله افرادی هستید که تمیز و پاکیزه بودن محل اقامت مهمترین الویت برایتان به شمار می رود به شما پیشنهاد می کنیم با اطمینان خاطر این واحد را انتخاب کنید.

برای مسافران عزیز و بزرگواری که با وسیله نقلیه خود به تهران سفر می کنند یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است.همچنین برای تردد راحت تر ، ساختمان ، مجهز به آسانسور نیز می باشد .امکانات داخلی آپارتمان نیز شامل کلیه امکانات لازم برای استراحت و همچنین کلیه وسائل رفاهی در آشپزخانه و پذیرایی می باشد.

آشنایی با محله فردوس تهران

در مورد محله بلوار فردوس تهران هم می توان گفت که این محل در سال های اخیر به علت امکانات موجود، مورد توجه بسیاری از مردم تهران قرار گرفته است. این محله به محلاتی از قبیل صادقیه و مرزداران و اباذر و جنت آباد و طرشت دسترسی محلی مناسبی دارد. نزدیک بودن به دو ایستگاه متروی صادقیه و ارم سبز نیز از جمله مزایای این محل می باشد.

قیمت آپارتمان مبله کد T.W.AP.35

قیمت آپارتمان مبله با کد T.W.AP.35 که دو خوابه و هشتاد متر وسعت دارد ، سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

چگونگی رزرو کد T.W.AP.35

با مطالعه ویژگی های ارائه شده برای کد T.W.AP.35 حال می توانید با اطلاعات بیشتر اقدام به اجاره سوئیت مبله در بلوار فردوس تهران بپردازید. با ایران ماوا تماس بگیرید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه