اجاره سوئیت مبله در تجریش تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله در تجریش تهران-ایران ماوا
تهران تجریش
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.18 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

ویژگی ها و مشخصات آپارتمان مبله کد T.N.AP.18

 یکی از آپارتمان هایی که در منطقه اصیل و زیبای تجریش واقع شده است و برای اجاره سوئیت مبله در تجریش تهران مناسب است ، واحدی است مجهز به کلیه امکانات رفاهی برای مسافران گرامی . این واحد که با کد T.N.AP.18 ثبت شده است دارای دو اتاق خواب با دکور و ساختاری زیبا می باشد.

مبلمان و چیدمان اتاق پذیرایی نیز بسیار زیبا و چشم نواز می باشد.در اتاق پذیرایی این آپارتمان که مبله می باشد امکانات لازم برای یک پذیرایی خوب از مهمانان عزیز فراهم شده است.یکی دیگر از مسائل مورد توجه در مورد این آپارتمان شیک و زیبا ، تدارک دیدن پارکینگ اختصاصی و آسانسور برای شما عزیزان می باشد. سرویس بهداشتی این آپارتمان هم به دو شکل ایرانی و فرنگی ساخته شده است.در آشپزخانه نیز کلیه وسائل لازم برای آشپزی فراهم می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

دسترسی آپارتمان مبله با کد T.N.AP.18 به مناطق دیگر

یکی از دغدغه های همیشگی مسافران رفت و آمد به نقاط مختلف تهران است که وجود ناوگان حمل و نقل عمومی در منطقه تجریش این دغدغه را به کلی برطرف می کند به گونه ای که ایستگاه مترو از تجریش تا حرم مطهر امام خمینی(ره) به مسافران خدمت رسانی می کند. به جز از مترو وجود اتوبوس و تاکسی های گوناگون امکان تردد به سایر مناطق تهران مهیا می باشد. شایان ذکر است میدان تجریش نسبت به سایر مناطق شمالی تهران مرکزیت خاصی دارد.

قیمت آپارتمان کد T.N.AP.18

آپارتمان کد T.N.AP.18 دو خوابه هست و برای اجاره سوئیت مبله در تجریش تهران مناسب به نظر می رسد برای یک شبانه روز هزینه ۵۵۰ هزار تومان در بردارد.

شرایط و نحوه رزرو کد T.N.AP.18

بعضی از مسافران که قصد اقامت در تهران و منطقه تجریش را دارند ، از ما درباره نحوه و شرایط رزرو آپارتمان مبله کد T.N.AP.18 سوال می کنند. برای چگونگی رزرو این سوئیت مبله ابتدا قوانین و شرایط را مطالعه و پس از احراز شرایط با ایران ماوا تماس بفرمایید.

املاك مشابه