اجاره سوئیت۸۰متری مبله در تجریش تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت۸۰متری مبله در تجریش تهران-ایران ماوا
تهران میدان تجریش
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.20 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

لوازم و امکانات واحد کد T.N.AP20

اگر مناطق شمالی را برای اقامت کوتاه مدت مد نظر دارید برای اجاره سوئیت مبله در تجریش تهران ، آپارتمان کد T.N.AP20 توصیه می شود.یکی از واحد هایی که در این مجال قصد داریم آن را به صورت مختصر به خوانندگان و مخاطبان گرامی معرفی نمائیم واحدی است دو خوابه که با کد T.N.AP20  ثبت شده و در محله تجریش تهران واقع شده است.

این آپارتمان از لحاظ شکل ساخت و دیزاین یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود. دو اتاق مجزا برای استراحت با کلیه امکانات و لوازم مورد نیاز برای شما فراهم شده است.در اتاق پذیرایی چیدمان مبل به شکلی انجام شده است تا شما بتوانید روزهاس ی خوبی را در کنار خانواده دور هم بگذرانید.اگر از جمله افرادی هستید که از غذاهای خانگی استفاده می کنید یک آشپزخانه با کلیه امکانات در اختیار شما قرار دارید.

بسیاری از مردم تمایل دارند با اتومبیل شخصی خود به مسافرت بروند . یکی از معضلات شهر تهران وجود جای پارک مناسب برای ماشین است. به همین منظور یک پارکینگ اختصاصی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت .برای رفت و آمد راحت تر به آپارتمان نیز می توانید از آسانسور استفاده نمائید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت مکانی آپارتمان کد T.N.AP20

یکی از دغدغه های همیشگی مسافران رفت و آمد به نقاط مختلف تهران است که وجود ناوگان حمل و نقل عمومی در منطقه تجریش این دغدغه را به کلی برطرف می کند به گونه ای که ایستگاه مترو از تجریش تا حرم مطهر امام خمینی(ره) به مسافران خدمت رسانی می کند.

قیمت آپارتمان کد T.N.AP20

واحد معرفی شده در بالا، برای اسکان هزینه سیصد و پنجاه هزار تومان در بردارد.

آپارتمان مبله کد T.N.AP20 را چگونه رزرو کنیم؟

با اجاره سوئیت مبله در تجریش تهران از طریق ایران ماوا آسایش و آرامش را تجربه کنید.

املاك مشابه