اجاره سوئیت مبله در تهران – امام خمینی

اجاره سوئیت مبله در تهران – امام خمینی
تهران امام خمینی
اجاره روزانه 300,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C .AP.29 80 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت مبله در تهران با امکانات رفاهی کامل .
یکی از آپارتمان های لوکس و بسیار خوش نقشه ای که می توانید از طریق ایران ماوا برای اجاره آن اقدام کنید ، آپارتمانی است یکخوابه و شیک که در محله امام خمینی تهران واقع شده است.
این واحد مبله با امکانات جانبی مد نظر شما ، می تواند پذیرای مسافران و همراهان گرامی شان باشد.
از ویژگی های بارز این آپارتمان که با کد t.c.ap29  ثبت شده است می توان به آشپزخانه ای با تمام امکانات مورد نیاز اشاره نمود.
متراژ آپارتمان ۸۰ متر مربع می باشد.
همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم این آپارتمان دارای یک اتاق خواب می باشد.
هزینه ی اجاره ی این واحد روزانه ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
خیابان امام خمینی(ره) از اصلی ترین خیابان های مرکزی تهران است. خیابانی که در گذشته به نام های مریضخانه ، باغ شاه و سپه خوانده می شد.ساختمان قدیمی مخابرات در میدان امام خمینی(ره) ، موزه پست، سردر باغ ملی ، میدان حسن آباد، خانه موزه مقدم، موزه ملی قران کریم ،ساختمان قدیم مجلس ،میدان حر و … بخشی از دیدنی های خیابان قدیمی امام خمینی می باشد.
بهترین راه برای رسیدن به میدان امام خمینی (ره) استفاده از مترو است. ورودی و خروجی ایستگاه مترو امام خمینی (ره) که تقاطع خط ۱ و ۲ مترو است در ضلع جنوب غربی و شمالی این میدان قرار دارد. همچنین در این لیست می‌توانید از اتوبوس‌هایی که به این میدان و پایانه‌های اطراف آن مثل پایانه فیاض‌بخش و پایانه قورخانه تردد می‌کنند، باخبر شوید و از آنها استفاده کنید.
میدان امام خمینی (ره) به خیابان‌های بسیار مهم و پر رفت و آمدی متصل است. این میدان از شمال شرق به خیابان لاله‌زار، از شمال غرب به خیابان فردوسی، از غرب به خیابان امام خمینی (ره)، از شرق به خیابان امیرکبیر، از جنوب شرقی به خیابان ناصرخسرو و از جنوب غربی به خیابان باب همایون می‌رسد.
با اجاره سوئیت مبله در تهران از طریق ایران ماوا آسایش و آرامش را تجربه کنید.

املاك مشابه