اجاره سوئیت مبله ارزان در جردن تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله ارزان در جردن تهران-ایران ماوا
تهران جردن
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.56 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

ویژگی های کد T.N.AP.56

برای اجاره سوئیت مبله در تهران  یا مناطق شمالی که طرفداران و متقاضیان زیادی دارد کد T.N.AP.56  را برای اجاره سوئیت مبله در جرد تهران معرفی می کنیم. کی دیگر از واحد های لوکس و زیبایی که شما عزیزان می توانید از طریق ایران ماوا نسبت به اجاره ی چندروزه ی آن اقدام نمایید واحدی است که در محله ی جردن تهران واقع شده است.

این آپارتمان که با کد T.N.AP.56 به ثبت رسیده است دارای دو اتاق خواب با امکانات لازم می باشد.اتاق پذیرایی آن مبله بوده و شما عزیزان می توانید در کنار خانواده روزهای به یادماندنی را سپری نمایید.در آشپزخانه کلیه لوازم پخت و پز و شستشوی لباس و ظرف فراهم شده است.این آپارتمان مجهز به پارکینگ و آسانسور نیز می باشد

موقعیت جغرافیایی جردن

اگر بخواهیم در مورد محله ی جردن بیشتر بدانیم، این محله در شمال شهر تهران واقع شده و امروزه با نام خیابان نلسون ماندلا شناخته می شود . و بسیاری از ساختمانهای اداری و شرکت های معروف را در خود جای داده است.

تالار حافظ شیراز – موزه امام علی – هتل آپارتمان ملل – بنیاد شهید – کتابخانه ملی سازمان کیش – کلانتری ۱۰۳ – مؤسسه اعتباری توسعه – اداره امور اقتصادی و دارایی – اداره راهنمایی و رانندگی – شهرداری – اداره برق بیهقی – بیمه دانا – وزارت راه و ترابری (ساختمان دادمان) – تالار خانه معلم و اداره راه‌آهن از اماکن مهم این محل به شمار می روند .

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.56

آپارتمان دو خوابه با کد T.N.AP.56 که در منطقه جردن و با وسعت صد متر مربع قرار دارد قیمتی برابر با چهارصد و پنجاه هزار تومان هزینه دارد.

نحوه رزرو سوئیت کد T.N.AP.56

ایران ماوا با توجه به دارا بودن تعداد زیادی آپارتمان برای اجاره سوئیت مبله در جردن تهران می تواند میزبان خوبی برای مسافران باشد. برای رزرو اجاره روزانه کد T.N.AP.56 با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه