اجاره روزانه سوئیت ۸۵متری مبله در شریعتی تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه سوئیت ۸۵متری  مبله در شریعتی تهران-ایران ماوا
تهران خیابان شریعتی
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.22 85 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام

درباره کد T.C.AP.22 بیشتر بدانیم

در صورتی که مناطق شمالی تهران را برای اسکان مناسب تشخیص داده اید برای اجاره سوئیت مبله درشریعتی تهران ایران ماوا کد T.C.AP.22 را می تواند به شما معرفی نماید.

یکی از سوئیت هایی که در خیابان شریعتی تهران واقع شده است و با کد T.C.AP.22 شناخته می شود واحدی است دو خوابه که با امکانات کامل در اختیار مهمانان و مسافران گرامی قرار می گیرد.این آپارتمان که دارای دو اتاق خواب می باشد در برگیرنده ی کلیه امکانات مختلف برای رفاه حال شما عزیزان است.آشپزخانه مجهز به کلیه امکانات لازم ، دو اتاق خواب آرام و دلنشین ، اتاق پذیرائی مبله و … از امکاناتی هستند که برای شما عزیزان و بزرگواران در نظر گرفته شده است.

آشنایی با موقعیت قرار گیری کد T.C.AP.22

در مورد مکان قرار گرفتن این واحد که خیابان شریعتی می باشد باید این نکته را بگوییم که این خیابان قبلا به نام جاده قدیم شمیران شهرت داشته و قبل از انقلاب آن را به نام کوروش کبیر نامگذاری کرده بودند .از اماکن مهم و دیدنی آن می توان به باغ قلهک ، بیمارستان ایرانمهر، بیمارستان مفید ، حسینیه ارشاد ، پارک شریعتی ، موزه رضا عباسی ، دانشگاه خواجه نصیر، پارک اندیشه ، ساختمان وزارت ارتباط و فناوری اطلاعات و بیمارستان پاسارگاد اشاره نمود.

قیمت اجاره روزانه آپارتمان T.C.AP.22

آپارتمان کد T.C.AP.22 برای اجاره سوئیت مبله در شریعتی تهران با داشتن دو اتاق خواب و مساحت هشتاد و پنج متر مربع پانصد و پنجاه هزار تومان هزینه دارد.

کد T.C.AP.22 را چطور رزرو کنیم؟

همانطور که توضیح دادیم آپارتمان کد T.C.AP.22 در منطقه شریعتی تهران قرار دارد و دارای امکانات مناسبی هم می باشد لذا برای اجاره آپارتمان مبله در تهران می تواند جلب توجه کند. برای رزرو واحد فوق با گروه پشتیبانی ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه