اجاره سوئیت ۸۰متری مبله در جنت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت ۸۰متری مبله در جنت آباد تهران-ایران ماوا
تهران جنت آباد
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.32 80 متر مربع 2 اتاق خواب 1 پارکینگ

امکانات آپارتمان کدT.W.AP.32

برای اجاره سوئیت مبله در جنت آبادتهران همراه شما هستیم .واحدی که هم اکنون در این مقاله قصد داریم به صورت مختصر آن را خدمت شما معرفی نمائیم واحدی است دو خوابه که با کد  به ثبت رسیده و در محله ی جنت آباد شمالی تهران واقع شده است.

در اتاق های خواب کلیه امکانات لازم برای یک استراحت آرام فراهم شده است.اتاق پذیرایی این آپارتمان مبله بوده و شما می توانید در کنار خانواده به تماشای تلویزیون بپردازید.همچنین در آشپزخانه کلیه ی لوازم مورد نیاز برای پخت و پز  شستشوی لباس و ظرف فراهم شده است.این آپارتمان به پارکینگ و آسانسور نیز تجهیز شده است.

مشخصات محله جنت آباد

جنت‌آباد نام محله‌ای است که در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران واقع شده و از غرب به محله شهران، از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی  و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی می‌رسد.

بلوار جنت‌آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت‌الله کاشانی ختم می‌گردد. از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ، خیابان ۳۵متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می‌دهند. از جمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌رسند می‌توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد.

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.32 

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.32که در جنت آباد قرار دارد برای هر شب اقامت مسافران چهارصد و پنجاه هزار تومان هزینه دارد.

شرایط رزرو کد T.W.AP.32 

برای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد تهران گروه ایران ماوا کد T.W.AP.32 را به شما پیشنهاد میدهد.از طریق ایران ماوا آسایش و آرامش را تجربه کنید.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه