اجاره سوئیت مبله ۷۰ متری در خیابان امام خمینی تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله ۷۰ متری در خیابان امام خمینی تهران-ایران ماوا
تهران خیابان امام خمینی
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.12 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت خیابان امام خمینی در تهران

برای اجاره سوئیت مبله در خیابان امام خمینی تهران یا هر کجای این شهر بزرگ با ایران ماوا همراه شما هستیم .یکی از آپارتمان هایی که امکاناتی کامل را در اختیار مهمانان و مسافران گرانقدر قرار می دهد آپارتمانی است که در خیابان امام خمینی قرار گرفته است. این آپارتمان مجهز که با کد T.C.AP.12 ثبت شده است در خیابان امام خمینی (ره) واقع شده است.

این خیابان که در قدیم با نام خیابان سپه شناخته می شد، از محله های مرکزی تهران به شمار می رود و از غرب به بزرگراه یادگار امام و همچنین از شرق به میدان امام خمینی یا همان توپخانه منتهی می گردد.نزدیک بودن ایستگاه مترو باعث می شود تا دسترسی از این محل به سایر نقاط تهران به راحتی فراهم شود. به خصوص این که ایستگاه های خط ۱ و ۲ مترو با حضور در ایستگاه امام خمینی به راحتی فراهم می شود.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

مشخصات آپارتمان کدT.C.AP.12

اگر بخواهیم از سایر ویژگی های آپارتمان مذکور بگوییم، کف سرامیک، اتاق خواب، آشپزخانه ای با کلیه امکانات و کاملا بهداشتی، حمام و سرویس بهداشتی مجزا، تلوزیون و … را می توانیم نام ببریم.آپارتمان کد T.C.AP.12 دارای وسعتی قریب به هفتاد متر مربع می باشد. تلویزیون ال سی دی و شوفاژ و فرش و سرویس بهداشتی ایرانی و … از جمله امکانات واحد مذکور هست.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.12

قیمت و ارزش واحد مبله کد T.C.AP.12 که در مناطق مرکزی تهران و خیابان امام خمینی (ره) قرار گرفته است ، به ازای هر شب ۳۵۰ هزار تومان می باشد. 

چگونه آپارتمان مورد نظر خود را رزرو کنیم؟

اگر برای اسکان در مناطق مرکزی یا دیگر مناطق و اجاره سوئیت مبله در خیابان امام خمینی تهران مورد مناسبی را جست و جو می کنید، آپارتمان کد T.C.AP.12 جزو گزینه های مناسبی خواهد بود. لذا برای اطلاع از شرایط و قوانین با بخش رزرواسیون تماس بگیرید.

املاك مشابه