اجاره سوئیت مبله ۷۰متری در خیابان کارون تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله ۷۰متری در خیابان کارون تهران-ایران ماوا
تهران خیابان کارون
اجاره روزانه 250,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.13 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آپارتمان کد T.C.AP.13 چه امکاناتی دارد؟

ایران ماوا که مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت مبله در خیابان کارون تهران با امکانات رفاهی کامل  به شمار می رود در خدمت مسافران عزیز می باشد.یکی از آپارتمان ها و واحدهای مسکونی که قصد داریم آن را خدمت شما معرفی کنیم واحد است مبله ، بسیار شیک و با امکانات رفاهی کامل .

این واحد که با کد T.C.AP.13  ثبت شده است دارای متراژ مناسبی برای سکونت چند روزه است.اگر بخواهیم در مورد سایر امکانات این آپارتمان مطلبی ارائه کنیم می توانیم به اتاق خواب آن اشاره کنیم. اتاق خوابی که امکانات و لوازم آن یک استراحت خوب را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد.

اگر شما از جمله افرادی هستید که به غذای خانگی بیشتر از فست فودها و غذاهای رستوران علاقه دارید ، در آشپزخانه این واحد مسکونی کلیه لوازم مورد نیاز برای پخت و پز فراهم شده است.اتاق پذیرایی آپارتمان مبله بوده و یک عدد تلویزیون نیز در آن قرار داده شده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

محله کارون کجاست؟

در مورد محله کارون هم می توان گفت که این محله یکی از مکان های اصیل تهران به شمار می رود .خیابان های جیحون ، قصرالدشت ، خوش ، رودکی و سلسبیل از خیابان های مهم محله کارون به شمار می روند. این منطقه با توجه به قرار گیری در مرکز شهر و در جوار خیابان آزادی ، امکان تردد به اقصی نقاط تهران را به راحتی فراهم می آورد.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.13

سوئیت مبله کد T.C.AP.13 که در محله کارون ، یکی از مناطق مرکزی تهران قرار دارد را می توان با تنها دویست و پنجاه هزار تومان برای مدت  یک شب رزرو کرد.

رزرو کد T.C.AP.13 چگونه است؟

برای اسکان در مناطق نزدیک به آزادی و اجاره سوئیت مبله در خیابان کارون تهران ، کد T.C.AP.13 می تواند برای اجاره سوئیت مبله در خیابان کارون تهران مناسب باشد.

املاك مشابه