اجاره سوئیت مبله ۱۰۰ متری در زعفرانیه تهران-ایران ماوا

اجاره سوئیت مبله ۱۰۰ متری در زعفرانیه تهران-ایران ماوا
تهران زعفرانیه
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.46 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات کد T.N.AP.46

برای اجاره سوئیت مبله در تهران  و مخصوصا اجاره سوئیت مبله در زعفراینه تهران به معرفی کد T.N.AP.46 خواهیم پرداخت.

یکی از واحد های ایران ماوا که با کد T.N.AP.46  به ثبت رسیده واحدی است شیک ، مجلل و دارای امکانات منحصر به فرد که در محله زعفرانیه تهران واقع شده است.این واحد دوخوابه می باشد و در هر دو اتاق لوازم مورد نیاز برای استراحت فراهم شده است. اتاق پذیرایی مبله بوده و یک دستگاه تلوزیون در اختیار شما خواهد بود.از دیگر ویژگی های مهم می توان به پارکینگ اشاره نمود. مجتمع مورد نظر مجهز به آسانسور می باشد و این مهم رفت و آمد شما را آسان تر خواهد کرد. امکانات موجود در آشپزخانه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی به شستشوی ظرف و لباس بپردازید.یک عدد میز غذاخوری نیز در اختیار شما خواهد بود.

منطقه زعفراینه کجاست؟

زعفرانیه نیز یکی از محله‌های شمال شهر تهران می باشد که دارای آب و هوایی پاک و مطبوعی می باشد و به عنوان یکی از محله های اعیان نشین تهران به شمار می رود . اگر از جمله افرادی هستید که لوکس و شیک بودن واحد برایتان اهمیت دارد ، ما این واحد را به عنوان پیشنهادی ویژه برای شما مطرح می کنیم.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.46

اگر قصد رزرو کد T.N.AP.46 که برای اجاره آپارتمان مبله در تهران در نظر گرفته شده است را دارید، بهتر است بدانید که قیمت این واحد مبله دو خوابه پانصد و پجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو آپارتمان مبله کد T.N.AP.46

برای تنخاب و بهترین گزینه های موجود در شمال شهر و اجاره سوئیت مبله در زعفراینه تهران با ایران ماوا در ارتباط باشبد.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه